Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet azt a válóper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt a válóper során biztosítani, hogy a gyereket oda úton egyik, vissza úton másik szülő kísérje?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lanyom és szeretnék vele minél több minőségi időt tölteni. Nem én akarom viszont hozni vinni elvonva az időt magunktól, és mert eddig is közösen vigyáztunk rá. A kérelmet már beadtuk, a tárgyalás szeptemberben kesz. Szeretném a tárgyaláson bele foglaltatni azt hogy ne nekem kelljen mindig utazni oda vissza ha látni akarom a gyermekemet, természetesen csak városon belül. Ha vidékre költözik valaki, az már más kérdés természetesen.
2015. júl. 16. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyerekért a különélő megy és hozza. Ha messzire költöznek, kérhetsz utiktg térítést, de csak nagyon indokolt esetben.
2015. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos elvárás ez, a gyerek nem egy könyv, amit vissza kell vinni a könyvtárba.


Először is, a legjobb, ha mindenben meg tudtok egyezni. Pl. abban, hogy egy köztes helyen találkoztok. Vagy eljön érte, elhozza hozzád, stb. Ha a másik fél ezt nem akarja, sok lehetőséged nincsen sajnos.

2015. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!