Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor is behajtható már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor is behajtható már a gyerektartási díj?

Figyelt kérdés

Férjemmel külön vagyunk, facebook-os üzenetben leírva is megállapodtunk, hogy mennyit fizet havonta minimum a gyerekünk után. Viszont pénzügyekben elég megbízhatatlan. Az első, elmúlt hónapban pl 2x is szeretett volna kölcsön kérni tőlem. Ő dolgozik, nekem az össz jövedelmem a GYES, CSP és amit ő ad a gyermekre 25.000Ft (ha ad).

A bíróságra még nem tudtuk beadni a válási szándékunkat, mivel elég friss dolog és most nyáriszünet van. De mivel kölcsönt (amit tudom nem kapnék vissza, mert még most is tartozik nekem) egyik alkalommal se adtam be van rám rágva. Fizetést tegnap kapott. A gyereket nem viszi (pedig vihetné), mert neki még este 7, ½8 körül is hőség van.

Ilyen esetben is van esély rá, hogy behajtják az összeget? Mert nagy a gyanum, hogy most nem fogom megkapni.


2015. aug. 11. 07:28
 1/2 anonim válasza:
89%

"facebook-os üzenetben leírva is megállapodtunk"


Előbb egy bírónak lájkolnia kell:-)

2015. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartási díj a válást követően értelmezhető - ha megígérte, és nem fizet: sz@r alak, de ez nem behajtható dolog.
2015. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!