Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esély van a békülésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a békülésre, és a lányom láthatóságáról? Van esély rá hogy megoldjuk Bíroság nélkül a dolgot?

Figyelt kérdés
Én írtam az ellőb,hogy az anyós késsel kergetet.Nem bántottam az asszonyom.Szeretem őt is meg a lányunkat is.Csak kezdek belebolondulni,hogy nem tudom mi van velük.Mástól tudom hogy a baba lázas 5napja megy a hasa.Szeretném látni őket de az anya mindig is közénk állt.Tömi a fejét,és lázit.Csak olyan irjon aki probál is segiteni.Nem csak maskarázz.(Lilára vertem)STB.Köszönöm
2010. márc. 11. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olvastam elözö kérdésedet.


De szerintem mindenképpen kell bírósági végzés, mert ez bármikor baj lehet. A bíróság nagy nagyon súlyos helyzetben tíltja el apukát a gyerektöl, ehhez már valami nagyon rosszat kellet hogy tegyél hogy ezt megtíltsa.

Az alap látogatást úgy szoktßák kiírni hogy 2 hetente egy hétvége. DE anyuka nem köteles oda adni, nem viheted el, ha anyuka nem akarja. DE köteles a láthatást biztosítani, és ha nem teljesíti ezt vagy is nem engedi a láthatást ennek ellenére azt abíróság nagy szigorúan veszi még talán szigorubban mint ha valaki nem fizet gyerektartást.


Fizess rendszeresen most is gyerektartást. ès a bíróság tuti nem tíltja el.

2010. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem beszélned kéne a "mamával" is, meg a pároddal is. Mivel nem ismerem őket, nem tudom, melyik lenne a helyes sorrend. Valahogy ki kéne deríteni, hogy a mamának mifütty baja van Veled, lehet, hogy nem is Veled van baja, hanem magával a helyzettel, hogy valaki elvette tőle a kislányát. Talán az egész világ az ellensége. Valahogy m eg kéne győzni (szép szavakkal, indulatok nélkül), hogy Te szereted a párodat, a kislányotokat és valahogy kompromisszumot kötni vele, hogy fogadja el a helyzetet. Mindemellett valószínűleg bizonyítanod kell majd a mama felé. Ha a mama őstehetség az ellenségeskedésben, javaslom, hogy készíts hangfelvételt a beszélgetésetekről.

A másik beszélgetés során (szintúgy pozitív kifejezésekkel, indulatok nélkül) kérdezz rá konkrétan a párodtól, hogy mit érez irántad, és hogy Ő mit szeretne? Ne mondj rosszat az anyukájára, viszont kérd meg rá, hogy tudakolja meg a mamától óvatosan, hogy mit tehetnél annal érdekében, hogy elfogadjon Téged.

Olvass el néhány párkapcsolatról szóló könyvet, vannak már egészen jók amik nem a régi begyöpösödött szemléletmódot sulykolják, és alkalmazd az ott leírt technikákat.

Hát, hirtelen ennyi jutott eszembe, de a lényeg, hogy ha a kedves mama az akadály, akkor őt kell megpuhítani valahogy, de ezt ne ajándékokkal tedd, hanem tettekkel!

Sok sikert, drukkolok!

2010. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne "töketlenkedj"!

Beszélj a pároddal!! Ha nem megy fogadj ügyvédet és a lányodért harcolj!

2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!