Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerettek mások próblémáján,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek mások próblémáján, bánatán ércelődni? Mire jó?

Figyelt kérdés
Én vagyok az akit elkergettek.Fiatal 26 éves fiatal magy. férfi vagyok.Soha életemben nem kerültem ilyen helyzetbe,tehát nem tudhatok róla semmit.Azt mondták jöjjek erre a cimre itt megtudhatok dolgokat.A lányom 5 hónapos,és szerintem jóbban szeret mint az anyát.Eltiltanak tőle,És ti ezzen ércelödtők.(akinek nem inge nem veszi magára).Nagyon rossz érzés hogy tudod a lányod akit mindennél jóbban szeretsz beteg,és semmit nem tudsz tenni.Az aki az én bánattommal ércelődik (MÓNIKA SHOW),annak csak azt kivánom éreze át amit én.SE TŐBBET,SE KEVESEBBET.Amikor már bomlik az ember agya a kilátástalanság miatt.KÖSZI
2010. márc. 12. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha akarod én segítek neked.
2010. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvastam azt a kérdést. Melyik volt az? Ha belinkeled, vagy bemásolod kommentbe, hátha tudok valami tanácsot adni.

Sajnálom, hogy beteg a lányod, és hogy nem találkozhatsz vele.

Családsegítőnél, vagy nép ügyvédjénél próbáltál segítséget kérni?

Az anyuka miért nem engedi hogy találkozz a gyerekeddel? Nem tudnál vele beszélni, hátha jobb belátásra tér?

2010. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Én nem beszél jól mágyár...
2010. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Miről beszélsz? Komolyan nem értem :S
2010. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam, hog bárki élcelődött volna veled. (az élc és az érc szó teljesen mást jelent!)


A helyesírásod rettenetes, de nem ez a lényeg, csak annyi, hogy talán ezért IS gondolják sokan, hogy esetleg nem magyar vagy.


Másrészt olyan össze-vissza zagyvaságot adtál elő kérdés helyett, amiből én egy árva szót meg nem értettem, pedig értelmes embernek gondolom magamat.


Harmadrészt: nálatok késsel kergetőznek, a pofon az teljesen normális dolog egy házasságban, satöbbi. Hááát, ez nem a tipikus magyar család.


Nem megsértődni kell, csak esetleg elgondolkozni ezeken.


Ha annyira akarod a lányodat, akkor meg harcolnál érte és nem néznéd tétlenül, hogy anyós feltételeket szab neked és heti 2 órát láthatod. Mikor még válás se volt. Akkor hozod el, amikor akarod. Ennyi.

2010. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelné a kérdést?
2010. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak :nem szoktam élcelődni(gúnyolódni) más baján!Én az a típus vagyok aki eggyütt sír eggyütt nevet a társaival(legyen az csaláttag,barát ,idegen).

Van véleményem de észt osztani nem szeretek!Abból indulok ki,hogy mindenkinek megvan a "sütnivalója"!!

Nem olvastam én sem azt a kérdésedet amire írod,hogy élcelődtek ITT rajtad!Bemásolnád kérlek!

Szerintem mindkét szűlőnek joga van a gyermekének jó látni,hogy ragaszkodsz hozzá,és ez bizony a TE csatád!Ne add fel!Vannak fórumok,a neten is találsz jogi segítséget....olvass a témával kapcsolatban tapasztalatikat és TE magad döntsd el melyik áll közelebb hozzád!

Kitartást neked!

2010. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam! Csak jó tanácsot adtam!
2010. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!