Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet az alábbit igazolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az alábbit igazolni?

Figyelt kérdés

Beadtam a válópert még augsztusban, melyben költségmentességet kértem. Szereztem igazolást a NAV-tól, és a munkanélküli hivataltól. Most pedig jött egy végzés a bíróságtól a következő indokkal:

"igzaolja hogy milyen jövedelmmel rendelkezik, melyből napi létfenntartását biztosítja"


Az értelmes válaszokat előre köszönöm.



2015. okt. 26. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden hivatalos pénzről adsz be igazolást (munkáltatói jöv.igazolás, a segélyekről, támogatásokról, csp-ról is), ha semmi nincs, akkor meg írsz egy nyilatkozatot: "büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem..."
2015. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Besétálsz a bíróságra a fogadónapra,ott adnak olyan nyomtatványt amit a munkáltatóhoz kell bevinni.De ha ott felteszed ugyanezt a kérdést,elfogják mondani részletesen,hogy mit csinálj.
2015. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre jelzem nem lesz értelmes a válaszom, de megtörtént.


Szívességi lakáshasználó vagyok. / A hivatal szerint./

Hajléktalan. / Szerintem/

Hogy értsd, ott alszom, aki megengedi épp az országban. Rokon, barát, ismerős.

Harmadik éve válok, és a közös lakásból elüldöztek. / A magyar rendőrség kaka./ A közös lakás, ahol van a tulajdonrészem a mai napig.

Aktív korúval ellátását is megvonták, mondván, több milliós ingatlanrészem van. /Hurrá!/ Hiába írtam meg nekik, elviekben, mert gyakorlatban még semmi.

Erre kérik a bíróságon visszamenőleg a hathavi banki számlakivonatom.

Egyetlen jelzővel válaszoltam volna nekik legszívesebben, helyette beírtam, hogy mivel nem rendelkezem lakhellyel, így munkahelyem sincs, ergo bevételem se, sőt, bankom se.

/Vigyázz! A magyar törvények nem jók!!!/

2015. okt. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!