Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért akarja tudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja tudni?

Figyelt kérdés
Már 10 éve elváltunk az exfeleségemmel. Ö neveli a 2 lányunk. Külföldön élek a feleségemmel és a fiammal. Tartom a kapcsolatot a lányokkal. Az exdeleségem ellenségként kezel. Másokon keresztül keresi a kinti lakcimem. Köteles vagyok neki megadni akkor is ha ide soha nem hozom a lányokat ki?

2016. jan. 5. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
A régi ügyeket kavar fel. Váláskor megfogadta addig nem nyugszik amig börtönbe nem juttat. (megjegyzem nincs miért)
2016. jan. 5. 20:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél neki köteles megadni a lakcímedet? :)

Gondolom, gyt-ét fizetsz.

2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell neki megadni a címed, igazából semmi köze hozzá
2016. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy fizetek ez nem is kérdés. Az ő élete nem ugy alakul ahogy ő szerette volna ezért most fáj az én boldogságom neki vagy nem is értem.
2016. jan. 5. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint ha az exemről írtál volna. 7 éve váltunk, nálam van a 2 gyerek, de ő gyerektartást nem fizet. Boldog vagyok a párommal, immáron 4 gyermekem van. Ez szúrja a szemét, és a páromat akarja sittre küldeni. Őt sincs miért. Építsd le valahogy. Állítsd le, még mielőtt megjelenik nálatok. Nem irigylem a feleségedet sem, nem lehet neki könnyű, hogy az exed ilyenekkel próbálkozik.

28/N

2016. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyjuk magunkat. A feleségem őszintén szólva jobban bírja mint én. Azért költöztünk külföldre hogy nyugalmunk legyen tőle. ez tartott kb fél évig. Állandóan faggatja a rokonaimat, hogy árulják el a címemet és mondják meg hol vagyok. A tavaszi szünetben lesz ismét láthatás a lányokkal, addig valahogy le kell építenem.
2016. jan. 6. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Feljelentheted zaklatásért!
2016. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!