Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 gyermekre mennyi gyerektartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyermekre mennyi gyerektartás lenne a reális igényem?

Figyelt kérdés
A férjem fizetése 110-120 ezer ft havonta. Nem szeretném hogy a bírósàg döntse el szeretnék megegyezni...
2016. márc. 11. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

110-120e fizetésből h még meg is tudjon élni a volt férj a 30-35e reális kérés

ma már ezt is nézi a bíróság !!!

ez durván 30% - szerintem reális


am nem kell elszállni a gyt-vel, gondoljatok bele h nektek kell megélni havi 80e-ből - menne ???

2016. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó akkor szerinted mennyi lenne a reàlis kérés? Mindenki véleményét szivesen fogadom, tàvol àlljon tőlem hogy kisemmizzem. A gyerekek miatt jóban szeretnék vele maradni nem akarok vitàt...
2016. márc. 11. 12:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Tibcsi úgy gondolja,tartsd el egyedül a gyerekeket,ne gondold már,hogy még gyerektartást is kérj.Sőt ennyi erővel még tartsd el a volt férjedet is...
2016. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mint irtam a 30-35e realis lenne ...

Jut is marad is elv

2016. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem neked szólt a kérdésem csak közben egy vàlaszt valamiért töröltek...

Ott egy vàlaszíró azt írta hogy szerinte ezzel kisemmizem a férjemet...

2016. márc. 11. 18:36
 16/19 anonim ***** válasza:

Gondolkodj reálisan.Tudom hogy a férjed nem szereted de azért ő is ember.Neki van munkahelye és dolgozik.Neked van munkád ahova visszamész?Vagy mennyit dolgoztál és mennyi fizúd volt?120 ezerből ha 40-et kérsz el marad 80 ezre.Próbálj úgy kérni hogy neked is nagyjából annyi legyen mint neki.Hogy ne reklamáljon.


u.i. Csak azért mert nem azt írom ami nem tetszik attól idióta nem vagyok.Az iróniához sokszor ész kell.Kérdező ezt neked kell eldöntened ugyanis te tudod a férjed és a te helyzeted.Próbálj úgy dönteni hogy jusson és maradjon is.

2016. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20-25 eft/gyerek reális.
2016. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35-40 ezer szerintem reális. A férjnek is kötelessége a gyerek költségeiből részt vállalni. Ha ez a sajnálkozó hozzászólókat vigasztalja, a nőnek se jut több. Ha annyit keres, mint a férje, meg mondjuk kap hozzá 40 ezer tartásdíjat, a kettő gyerekre kb. 25 ezer családi pótlékot, lesz összesen kb. 185 ezer forintja, ami fejenként bizony csak 61 ezer forint. Nem tartom ezt dőzsölésnek, akárhogy is nézzük. :( Ebből egy három embernek elegendő, tehát legalább másfél szobás lakást kell fenntartani, enni, ruházkodni, ovit, iskolát fedezni... A férj se fog ebből a pénzből dőzsölni sajnos...
2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

30-35 ezret kérj kb.

HA NORMÁLIS APA, akkor időnként úgyis meglepi pluszban a gyerekeket.

2016. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!