Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most adjuk be a papírokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most adjuk be a papírokat. Többet fog ítélni a bíró?

Figyelt kérdés

Másfél éve külön lakom a férjemtől..

Csak most tudtam beadni a papírokat a váláshoz. Eddig 12e Ft-ot fizetett gyerektartás címén, de ahogy olvastam minimum a fizetés 15-20%a kell hogy legyen.. Ő minimálbérre van bejelentve, de tudom hogy többet kap.. Még sem hajlandó többet adni, mert neki az ügyvédje ezt mondta..

Tudja jól hogy egy korábbi ügyünk miatt 12.600 Ft-ot fizetek a Vodafonnak, amiben ő hibázott..

A kérdésem annyi.. A válás során a bíró hozza fel hogy mennyit fizet az apa vagy nekem kell szót emelnem és mondanom hogy kevés.. Annak ellenére hogy közös megegyezéssel válunk


2016. ápr. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minimálbérre van bejelentve, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Esetleg a NAV-hoz fordulhatsz és feljelentheted költségvetési csalásért, de az sem fog rajtad segíteni valószínűleg.
2016. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elvált vagyok, de egy egész minimálbért adok a gyerekeknek minden hónapban, mivel az én gyerekeim és gondoskodom róluk ... Attól, hogy az anyjukkal úgy döntöttünk, hogy külön magánéletet élünk még én is tartozom értük felelősséggel.
2016. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A biro arrol dont, amiben a keresetben kertetek. Ha benne van a keresetben, akkor a targyalason mondhatod, hogy ez keves es tobbet szerernel. De igy mar nem kozos megegyezes...
2016. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

A közös megegyezésnek ki kell terjedni az anyagi ügyekre is.

Persze, hozd fel a dolgot.

Miféle apa, aki a gyerekeitől sajnálja?

2016. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!