Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak olyanok akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik nagyon rövid házasság után elváltak, pár hónap vagy 1-2 éven belül?

Figyelt kérdés
Mi történt,miért alakult így?
2016. máj. 24. 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tesómék.

Korán jött a baba,összeházasodtak,a férj eljárt ku rvázni szülés után.

2016. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, egy haverom. mert szar alak volt, s nem mondta meg az esküvő előtt, hogy nem akarja...

miért?

2016. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen 2 ev utan

Annyira mas iranyba haladtunk hogy bucsuztunk egymastol.

2016. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik unokatestvéremék jártak így, nagy felhajtás volt az esküvő, aztán kölcsönösen csalták egymást. A lányról nem tudok, az unokatestvérem meg megtalálta azt, aki mellett végleg lehorgonyozott.
2016. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, nagy esküvő volt, valami 2 milliós költségvetésű, aztán fél év múlva fuccs, nem tudom mi történt, csak az egyik félt ismerem, de ő nem mondta el.
2016. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Okokat nem tudok, vagy hosszú lenne így, de én kapásból legalább 6 embert tudok a közvetlen környezetembe, barátikörben, melóhelyen, akik egy ! éven belül váltak. Tudok olyat aki nem megcsalás miatt, sőt inkább olyat. Nagyon sok van aki 2-3 évet húznak ki, szerintem a mi 25-30 éves korosztály az első házassága véget ér nagyrészt mire oviba megy a gyerek, de legkésőbb mire iskolába. Szinte nem is tudok olyat akinél nem. Már aki házasodik, szerintem minimum fele nem házasodik a fiataloknál, csak együtt él. Mondjuk ez nagy város, nyugati rész.
2016. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm 2 év házasság után vált el a feleségétől. Konkrétabban csak annyit tudok, hogy a srác beújított egy másik nőt a közös gyerek születése környékén. Kívülről az látszott, hogy 8 évig boldog kapcsolatban éltek, összeházasodtak mert a lány terhes lett, és a gyerek születése után fél évvel már külön is költöztek. A csaj maradt a közös lakásban, a pasi ment az új nőjéhez.


Másik eset: A lánynak volt 1 gyereke az előző házasságából. Úgy tudom 2 évig voltak házasok, a pasi lelépett másik nővel. Később összejött egy sráccal, terhes lett, összeházasodtak, kb 2 hónap után a pasi elköltözött az új csajához. Úgy tudom 1 éven belül el is váltak papíron is. A lány nemrég újra férjhez ment, ettől a pasitól is terhes. Még csak mostanság töltötte a 30. életévét, de már a harmadik férjét fogyasztja.


Ezek csak azok akik összeházasodtak. Gyerekvállalás utáni 1-2 évben a legtöbb pár akiket ismerek szétment már.

2016. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!