Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a nő csalta meg a férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő csalta meg a férfit és a nő kezdeményezte a válást, plusz a férfi harcolt is a gyerekekért de végül a nő kapta, akkor ugyanannyi a gyerektartás, mintha a férfi lett volna a ge*ci és a férfi hagyja ott a nőt és a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket nézik?
2016. júl. 26. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik.
2016. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem sajnos igen. Ilyen esetben főleg a férfinek kellene kapnia a gyereket, de sajnos a világ nem ilyen. Vagy feminista, vagy hímsoviniszta. Ha a mai világban elfogadott egy cégvezető nő, akkor fogadjuk már el végre az egyedül gyereket nevelő apát is!
2016. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem szép dolog de igen. Attól, hogy a nő a "hibás" miért fizetnél kevesebbet, nem a gyerekek tehetnek róla.
2016. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartást nem büntetésből kell fizetni, szóval itt nem nézik az ilyesmit. A lényeg az, hogy ki kapja a gyerekeket.

Szóval ha ok nélkül válást kezdeményez a nő, vagy csak megunja a férjét, akkor is ugyan annyi pénz illeti, ha megkapja a gyerekeket.

2016. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Már miért néznék? A gyerek szempontjából tök mindegy, hogy ki volt a szemét. A gyereknek ugyanannyit kell ennie, bármelyik szülője volt a "ge*ci"
2016. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor asszem itt az ideje venni egy repjegyet az EU-n kívülre és megmentenem magam attól hogy a következő 15 évben elvegye egy hárpia a fizetésem majdnem felét minden hónapban. (Amúgy ő többet keres, mint én, nettó 200-at)


A kisebb gyerekben nem is vagyok biztos, hogy tőlem van, de a fa sznak van pénze DNS-vizsgálatra. Még elég fiatal vagyok hogy akár kétszer is új életet kezdjek.


Köszi a válaszokat!

2016. júl. 26. 15:58
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas az ilyen kérdés. A párom hagyott el, fosztott ki váláskor és csalt meg számtalanszor, mégis több mint háromszor annyit adok neki minden hónapban, mint amit a bíróság meghatározott, mert nem fogok a gyerekeimmel kicseszni, azért mert az anyjukból egy r.i.banc lett!
2016. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
A gyerektartás a gyereknek jár. Nem a gyerek a hibás, ha te nem tudtad kielégíteni a feleségedet, és ő külső segítséget kért, és kapott is. A gyereked anyját meg ne ge*cizd le, nem vezet sehová. Jobb, ha nála vannak a gyerekek, mintha egy olyan férfinél lennének, akik így beszél az anyjukról, még akkor is, ha ez fáj. Nyilván nem hagyott volna el a feleséged, ha elég jó lett volna veled.
2016. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok, szóval a gyereked sz..pjon, csak azért, mert te meg az anyja sz.rral dobáljátok egymást.
2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

"Köszi! Akkor asszem itt az ideje venni egy repjegyet az EU-n kívülre és megmentenem magam attól hogy a következő 15 évben elvegye egy hárpia a fizetésem majdnem felét minden hónapban. (Amúgy ő többet keres, mint én, nettó 200-at)


A kisebb gyerekben nem is vagyok biztos, hogy tőlem van, de a fa sznak van pénze DNS-vizsgálatra. Még elég fiatal vagyok hogy akár kétszer is új életet kezdjek."


Komolyan küzdesz te azért a gyerekekért, barátom, ha világgá szaladsz, hogy ne is lásd őket :(


Szomorú, de az a hárpia, ge*ci nő valószínűleg sokkal jobbat érdemel nálad, és a gyerekeknek is jobb helyük van mellette.

2016. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!