Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál extrém követelés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál extrém követelés. Vegyek neki lakást ez reális?

Figyelt kérdés

Miből? Nem állunk úgy anyagilag, hogy megtehetnénk. A feleségem alkást követel. Szerintem vicc.

Mik a véleményetek? Kiharcolhatja? Vagy azt,hogy vegyek fel hitelt és úgy? Van erre lehetősége vagy joga? Sima alap fizetésből élünk 100ezer netto ö is én is.


2016. aug. 31. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi joga ilyet kérni. A bíróságon körbe fogják röhögni. Esetleg, ha úgy egyeztek meg, hogyha van 1 lakásotok akkor az utána a Tied és ő nem kap belőle semmit. Talán.


De ennek semmi értelme nincs. Van egy olyan érzésem, hogy ez a nő keveri az amcsi pereket a magyarral.

2016. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam, hogy körbe röhögik. Nincs pénzem se neki se nekem. Nekem az örökölt lakásomba lakunk. De ez nem jó neki. Neki saját kell.
2016. aug. 31. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A valas nem kivansagmusor, hogy ezt kerek, azt kerek es az exnek vennie kell mert valunk :"D. Hulye ez a no.
2016. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Az örökölt lakáshoz sincs köze, nem hogy saját lakást kéne a se.gge alá tolnod. Mire fel!?

Mert eddig ingyen és bérmentve lakhatott nálad? Örüljön, ha nem kéred a lakbért visszamenőleg.


Senkit se érdekel, hogy ő mit követel, azt nézik, hogy mi jár. Viheti, amit hozott. Kézcsókom!

2016. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam
2016. aug. 31. 19:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor válás után még lakbért is kérhetek tőle?
2016. szept. 1. 06:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha marad a lakásban a válás utána, akkor a továbbiakban kérhetsz, hiszen a te lakásod. A házasság fennállása alatt nem, mivel a házasság vagyonközösség, amibe beletartozik az is, hogy a különvagyon haszna közös, tehát a te lakásodat joga van lakni. (Ha bérbe lett volna adva, a bérleti díj fele is az övé lenne.)
2016. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a rezsi felét kértem, mivel Ö is használja és nem tudom egyedül fizetni mindent.
2016. szept. 1. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Lokott vagy az egesz rezsit kerd es lakbert is hiszen tied a lakas.

Ajanlom mond fel a kabel tv vagy a parabolat tul sok szappant nez az asszony

Meg o ker hahaha

2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

eddig a rezsi felét kértem. Ha elválunk utána lakbért is kérek. De mi van ha nem akar fizetni? Váláskor ezt bele lehet foglaltatni? Vagy ha nem fizet, hogy teszem ki?

Itt él az elözö kapcsolatából is a fia 18éves, akit nem csipázok.

2016. szept. 3. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!