Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan apuka akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan apuka akinek a válás során ítélték a gyereket és nem az anyának?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelne a rövid történet, hogy az anya miért volt alkalmatlan és az apa miért alkalmas.
2010. ápr. 26. 14:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Engem meg az érdekelne hogy az ilyen döntéseknél miért alap hogy a nő kapja a gyereket és miből gondolják hogy az anya érdemli meg jobban a gyereket.
2010. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
53%
nem kell lepontozni, objektív véleményeket várnék amik nem közhelyekre épülnek.
2010. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%

Mert a gyereknek az anyja mellett a helye. A leggyakoribb esetekben sokkal jobban ragaszkodik is hozzá mint az apjához. Nem véletlen, hogy pl bölcsibe, oviba, suliba az anya szoktatja be a gyereket és nem az apuka. Az anyukától való elválás sokkal jobban megviseli a gyereket mint az apukától való elválás.

Nem azt mondom, hogy ez a törvényszerű, mert biztos, hogy vannak kivételek, de az esetek 98%-ra ez érvényes.

Persze ez is csak a kisebbekre vonatkozik. De a nagyoktól úgyis megkérdezik, hogy kinél szeretnének maradni válás után.

2010. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, ez így érthető és racionális döntés :D
2010. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Az esetek túlnyomó többségében az anyák maradnak otthon a gyerekekkel Gyesen, Gyeden. Ők foglalkoznak többet velük. A klasszikus családmodell: anya gyerekkel otton, apa dolgozik. Későn jön meg. 1/2 órát gügyög a gyereknek. Nyilván vannak kivételek, ahol apa van többet a gyerekkel, apa van Gyesen, Gyeden. De mégiscsak egy kisebb gyereknek az anyjánál van a helye. Főleg ha az anya normális, nem hanyagolja el, szereti, ellátja, gondoskodik róla. Persze a gyerekek apucit is biztosan nagyon szeretik, de egy nő azért az esetek 90-95%-ban sokkal jobban el tud látni egy kisgyereket. Nagyokkal kapcsolatban meg már előttem leírták. 12 éveskortól talán (de lehet, hogy később) már megkérdezik, hogy kinél akarnak maradni. Ennyi idősen már 50-50 % szerintem az, hogy ki kapja meg a felügyeleti jogot.
2010. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
apa gyeden?....
2010. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
43%

Egy családba az édesanya az összetartó pillér!!

Akár ki akár mit is mond egy férfi nem arra lett teremtve főzőn,mosón takarítson,és vasaljon,bébikaját csináljon.Már oda jutunk a nő férfi szerepet játszik a férfi női szerepet.

Az óvisoknál ezt már meg is figyelték,hogy felcserélötek a szerepek.

2010. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, engem konkrét esetek érdekelnének, amikor az apa kapta a gyereket.láttam már szörnyű anyát és szörnyű apát is, valóban nem biztos, h mindig az anyjánál a legjobb a gyereknek.
2010. ápr. 26. 15:05
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok konkrét esetet de nyilván akkor kerül az apához ha az anya mentálisan nem megfelelő állapotban van vagy más okból nem alkalmas arra hogy nevelje a gyereket..
2010. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%

"apa dolgozik. Későn jön meg."


Szóval az hogy egész nap húzza az igát hogy mindent megteremtsen a családjának az azt bizonyítja hogy nem jó szülő mert nincs otthon egész nap a gyerekkel? Azért nem érdemli meg a jogot mert inkább túlórázik a munkahelyén csak hogy a család többi részének ne kelljen aggódnia csekkek és az étel miatt?


Már bocs de ezt férfiként sértőnek találom, hogy azért nem lehetek gyermekvállalásra alkalmas szülő egy biróság szerint mert nem tart el valaki hogy otthon legyek egész nap.

Ha különválnak a szülők akkor az anyának HOGYAN lesz több ideje foglalkozni a gyerekkel mintha az apja kapná meg?_

2010. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!