Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki megbánta a válást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megbánta a válást a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Mert pl rosszul viselték az új helyzetet vagy mert csúfolták ezért.Lenézik mások az elvált anyákat?
2017. márc. 25. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csúfolták őket. Sajnos ma már teljesen általános, hogy az osztály fele elvált szülők gyereke.

Az, hogy hogyan viselik az új helyzetet, 90%-ban a szülőkön múlik. Tenni kell érte, hogy a gyerekeknek minél könnyebb legyen. Sok őszinte beszélgetés, odafigyelés, és türelem kell hozzá. Nem ócsárolni a másikat, nem ölni egymást előttük, és tilos a gyerekre zúdítani a felnőtt problémákat.

2017. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt bántam meg hogy pont a gyerekek miatt húztam évekkel tovább a válást és igy többet ártottam nekik!!


Senki nem csúfolja őket senki nem néz le senkit.

2017. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a gyerekek miatt szoktak válni a szülők, így miért bánnák meg? Elvált szülők gyereke vagyok, és az osztályomban anno majdnem minden gyereknek elváltak a szülei, nem volt olyan fura. Sőt, morbid, de annyira természetesnek vettük, hogy mikor 15 évesen egyik lány sírt, hogy elválnak a szülei, tőlünk csak kb vállvonogatást kapott, hogy nem olyan nagy tragédia az, lépjen tovább.
2017. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A gyerekek egyszer felnőnek majd, és saját életük lesz saját családjuk, de te akkor már végleg csak a férjeddel maradsz kettesben és még a gyerekek sincsenek akik által kibírod, hogy ott élsz azzal akivel nem vágysz.


A gyerekek nálunk is, 2 lány 18-19 évesek, ellenezték a válást, elhordtak minden rib**ancnak, hogy biztos megcsaltam az apjukat, és hozzuk rendbe a házasságunkta és ne váljunk el.

Nem csaltam meg a férjem egyébként.

Volt egy férfi lehetett volna egy férfi ha nem vagyok házas.


végül 2 hónappal később úgy döntöttem elválok, voltak barátnőim akik támogattak ebben, később a gyerekek is megbékéltek a helyzettel, és végre boldog vagyok.

És nem érdekel másnak a véleménye.

Az én életemről van szó az én boldogságomról.


40 évesen váltam el.

2017. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg,de megpróbáljuk újra együtt,igaz nem csak a gyerekek miatt.Egyébként őket nem nagyon viselte meg (kicsik is még,meg szépen csináltuk) senki nem csúfolta őket ezért,csak anyósom puffogott,hogy tönkre tesszük őket (pedig az ő fia hagyott el engem)
2017. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó, nálatok mennyi idősek voltak akkor a gyerekek? és mennyi ideig voltatok külön?

2017. márc. 26. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hónapot voltunk külön.4 és 6 évesek voltak.
2017. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt egy férfiaktól kérdezed, akkor elég sokan igennel válaszolnának, ha a Nőktől, akkor a nemek lennének többségében. A válások többségét a Nők kezdeményezik tudván, hogy a jog mögöttük van és szinte biztos, hogy a gyerekeket az ő felügyeletükre bízzák. Ez egy ütőkártya a kezükben amivel bármikor (vissza)élhetnek és egy férj vagy maga a gyerek vajmi keveset tehet ellene.

Ha a gyerek kiszakad addigi életéből, megváltozik lakhelye, az iskola, a barátai, azt nem lehet egyik pillanatról a másikra pótolni, főleg úgy hogy 2 hetente visszamegy és újra felszakítja a sebeit.

2017. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az legfőképp, miért akarsz válni????
2017. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!