Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mit tehet a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mit tehet a volt férj? Ha a volt feleség nem akarja a nevét vissza adni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

Tina Turner is megtartotta a nevét, amikor elvált Ike Turnertől. Minden másról lemondott a perben, de a nevet követelte, mert ezen a néven vált híressé, és neki is újra kellett volna kezdenie mindent.


A férjnek, akár a kérdező, akár nem, azt üzenem, hogy ne akarja a múltat eltörölni. Megtörtént. Házasok voltak. Együtt éltek, és a nő örökre ennek a nyomát fogja viselni, tehát a volt férj valamennyire kitörölhetetlen lesz a nő emlékezetéből. Megszoktuk, hogy a múltat ki lehet törölni: az e-maileket, a fényképeket... De ez hazugság. A való életben nem működik.

2017. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Több olyan esettel találkoztam, amikor a férj vagy a családja azon problémázik, hogy a feleség nem akarja vagy nem veszi fel a férj nevét. Itt is volt néhány kérdés kiírva a témában. Most jön a válás után újra változtasson nevet az ex.


Jó lenne már tudomásul venni, hogy a feleség nem egy tartozéka vagy tulajdona a férjnek, akinek előírhatja többek közt azt is milyen nevet viselhet. A 21. században élünk nem a feudalizmusban. Egyébként egy ma már 70 körüli ismerősömtől hallottam, hogy tőle követelte a férje a 80-s években, hogy válás után ne használja a férjezett nevét. A nő örömmel vette vissza a lánykori nevét. Egy vicces nevet cserélt egy szépre.

2017. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 _Jessy_ ***** válasza:
83%
Az ő neve, az ő problémája. Ha akar hát legyen Kiss Istvánné, annak ellenére, hogy Nagy Margitnak az eredeti neve, az új férje meg Kovács Kálmán. Kicsit fából vaskarika, de legalább lesz mit mesélni az unokáknak :D
2017. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Attol h elvaltunk,en ezen a neven elek x eve,ezen a neven elnek a kozos gyermekeink, megszoktam,szeretem,nem fogom leadni csak azert mert exferjem gondolt egyet es osszeallt egy gimnazistaval.Ez nem egy ruha amit csak ugy leveszek ha kiment a divatbol.Majd ha egyszer ferjhezmegyek ujra,akkor ujragondolom.Nem a nevehez ragaszkodom avgy az ex emlekehez hanem ahhoz a nohoz aki ezzel a nevvel lettem.
2017. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

15#

Összeállt egy gimnazistával?? :o Jézusom.

2017. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 _Jessy_ ***** válasza:
"Összeállt egy gimnazistával?? :o Jézusom." - Ha mással áll ösze, az mennyivel jobb?
2017. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És az új pár, férj mit szól ahhoz, hogy a kedves hölgy az expasi nevét viseli?
2017. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A csaj (exszereto,immaron ujfeleseg) velemenye nem erdekel (nem tudom egyebkent h erdekli-e), exferjemet abszolut nem zavarja. De tenyleg,nekem mar a leanykori hangozna idegenul,csak dacbol nem vennem vissza. Igaz, en ugy vettem fel h o vezetekneve+keresztnevem. NÉ v kotojeles formaban tuti leadtam volna.
2017. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem mindegy​ az új pasinak, hogy Kiss Éva vagy Nagy Éva a barátnője? Jézusom
2017. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem. Engem zavarna, ha a barátnőm Kovács-Nagy Ágnes lenne és az is akarna maradni, ha komolyra fordulnak köztünk a dolgok.
2017. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!