Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a férje akart válni? új nő miatt?

Figyelt kérdés
később megbánta? most a nő a minden, én meg a sz.r alak. A gyerekek sem annyira érdeklik, ez már lassan egy éve tart. A nő gyerekei a fontosak. Mikor jön rá apuka, hogy neki a sajátjai kéne hogy a legfontosabbak legyenek?lehet soha?
2017. jún. 20. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 6 éve váltak el a szüleim, apukám azóta sem törődik velem, csak a kétéves féltesómmal. Anyukámat valószínűleg régebb óta csalta a nővel, minden előjel nélkül kapott anyum postán egy levelet, hogy beidézik a válóperre...hát, így történt.

Nem tekintem az apámnak, az esküvőmre sem fogom elhívni, én egy nagyon jó egyetemre járok, jó munkám is lesz, mert már suli alatt is dolgozom, majd ha nyugdíjas lesz a sz.ros kis tanári nyugdíjával, megnézem, mennyire fogja keresni a társaságom :D De akkor már le lesz ejtve.

2017. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor jött rá, mikor a csaj megcsalta és kidobta. Addig kötötte az ebet a karóhoz, hogy milyen boldogok, és sokkal jobb, hogy elváltunk.

Addigra nekem is ez volt a véleményem, de én úgy is gondolom.

Akit vinni lehet, az menjen is! Abban igazuk volt, hogy összeillenek, megérdemelték egymást. ;)

2017. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős párnál láttam ilyet. Ott is rájött a drága (addigra már ex)férj, hogy az új asszonyka sem szarik rózsaillatút és a rózsaszín köd bizony nála is elszáll.

Próbálta is magát visszaédesgetni az exfeleséghez, de szerencsére neki annál több esze volt és jól képenröhögte visszafogadás helyett.

A gyerekeire egyébként továbbra is szarik magasról, de egy olyan féregtől, aki képes egy punci miatt leszarni a gyerekeit, mégis mi mást várna az ember?

2017. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeid talan jobban is jarnak ha egy ekkora fereg nincs az eletukben.
2017. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem harom evvel ezelott hagyott el ferjem ket gyerekkel egy 22 eves egyetemista lanyert. A gyerektartast kulon szamlara gyujtom a gyerekeknek. A csaj elhagyta par honapja, most probalja magat visszaedesgetni hozzam, de nekem mar nem kell. Mindenaron meg akarja velem beszelni a "dolgokat", de nem vagyok ra kivancsi, es hajlando sem ujra az eletembe befogadni egy ilyen embert. A gyerekeket akkor vihette es viszi el, amikor akarja, de a valas utan ket evig nem is nagyon erdeklodott utanuk, most meg probalja manipulalni oket is. A multkor azzal jottek haza a gyerekek tole, hogy az apjuk vegigsirta a hetveget. Szanalmasnak tartom ezt az embert. Elvaltunk, semmi dolgom vele tovabb.
2017. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk, miután lelepett kb másfél ket évig leszarta a gyereket, a punci volt a fontos. Aztán amikor gondolom nincs mar rózsaszín köd, azóta megfordult a dolog, el akarnál venni tőlem. De mar hivatalosan elvaltunk, nem teheti. A nővel, ha bele döglik is be fogja bizonyítani magának, hogy milyen boldog. Soha nem válláná be, hogy tévedett...
2017. jún. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
én meg olyat ismerek, ahol a másik nővel már 2 db plusz gyerek van, a régit gyereket is szereti és elég sokat vannak együtt, de soha nem menne vissza a régi nőhöz.
2017. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Új nő miatt váltam (ahogyan te fogalmazol), két gyerek mellett.

Nem bántam meg, hogy eljöttem.

A régi nő nem véletlenül régi nő, úgy hiányzik az életemből, mint egy rákos daganat.

A gyerekeim viszont ma is ugyanúgy fontosak, mint a válás előtt.

2017. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk így volt,és megbánta.Persze nálunk is akkor mikor elszállt a lila köd,vagyis hát esetünkben az új nő ejtette pofára.
2017. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!