Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik a Kft- vel válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a Kft- vel válás esetén?

Figyelt kérdés
Van egy saját egyszemélyes Kft-m ahol nyilván én vagyok az ügyvezető. Van a cégnek kb 130 milliós vagyona.Az lenne a kérdésem, hogy ezt is meg kell feleznem a feleségemmel váláskor?
2017. aug. 13. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De. De miért nem ügyvédet kérdezel? Ő valószínűleg a jelenleg hatályos törvények és jogszabályok szerint tud majd neked választ adni. Itt meg a random gyakoris vagy jót mond, de valószínűbb, hogy marhaságot. Ha sajnálod a pénzt ügyvédre, akkor minden bíróságon van ingyenes panasznap, menj el oda.
2017. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor ajandekozd at valakire :D Nem tudok jobbat mondani, keress tenyleg egy jo ugyvedet.
2017. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom rá,csak jelenleg nincs időm és jó lett volna kicsit megnyugodni,hogy talán nem a semmiért tettem magam tönkre.
2017. aug. 13. 18:45
 14/23 anonim ***** válasza:
Alapits egy távoli céget pl Hong kong add neki oda ezt a cegedet. Azt rendben is vagy.
2017. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én semmit nem kértem a volt férjem cégéből, de most utólag tudtam meg, hogy miután beadtam a válást, átiratta az anyjára a cégét.
2017. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaj! De irigy valaki. :D
2017. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Miért irigység az ,ha nem szeretném azt elfelezni,amire ráment a fiatalságom és az egészségem,egy olyan emberrel,aki már most azt számolhatnak mi jár neki. Holott minden mást hajlandó vagyok felezni vele a végén kívűl.
2017. aug. 14. 22:44
 18/23 A kérdező kommentje:
A cégen kívül.
2017. aug. 15. 01:15
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, én nem akarok ellened beszélni, nem rajongok a "nő mindent visz" elvért, de azért gondolj bele. A céget a házasság alatt alapítottad. Tudtál volna akkor is annyi energiát, pénzt, időt feccölni bele, ha nincs ott hátországként az asszony? Ugyanolyan sikeres lennél, mint most? Oké, hogy a cégben nem dolgozik, de soha nem támogatott semmiben? Családodként?


Én a helyedben megpróbálnék peren kívül megegyezni, hátha el tudod vakítani adott összeggel, asszonytartással, bármivel, hogy ne követelje a fél vagyont. Plusz keress ügyvédet, hogy milyen lehetőségeid vannak.

A jövőben meg bármilyen komoly kapcsolat csak szerződéssel! :)

2017. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Pedig legyen rá időd, mert csak egy erre szakosodott jogász, a jelenlegi jogszabályok ismeretében fog tudni pontos válaszokat adni, illetve javaslatokat tenni amikkel a legjobban járhatsz. Ne az itteni válaszokon akarj megnyugodni.
2017. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!