Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös vagyonba tartoznak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös vagyonba tartoznak az én és a gyerekek arany gyűrű nyakláncai?

Figyelt kérdés

8 év után válunk. A férjem szerint az aranyak fele őt illeti meg.

Az én és a gyerekek arany gyűrű, nyaklánc, fülbevaló.

Szerintem ezek használati tárgyak. Másrészt a gyerekek aranyainak felét miért kéri?


2017. dec. 3. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Mióta használati tárgy a fux? Bár egyes népcsoportoknál...


Amúgy elnézve a kérdés hátterét inkább add meg, mert aki ennyi fuxot hord meg vesz, az nem fél elvenni erővel sem.

2017. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Jó nagy szarrágó.
2017. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék szerintem nem számít annak.


Leégne a bőr a képemről, ha visszevenném a gyerekeim ékszereit, vagy visszakérném a volt szerelmemnek ajándékozott tárgyakat. Ne add vissza.

2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy bíróságra vigye!

A volt férjem is előadta ezt, konkrétan három éves használt telefonig és régi tévéig mindenre igényt tartott.

A legdurvább egy használtan vásárolt konyhai gép volt, amit a panelkonyhában tárolni se tudott volna, de tudta hogy nekem szükségem van rá.

Ráadásul egy csomó nagy értékű kerti szerszámot elvitt (mert igen, szükség lehet egy Stil láncfűrészre a negyediken) és azokat nem írta fel a közös vagyonban.

A végén a szarrágása és az össze-vissza dumálása miatt jól megszívta.

(+1 a gyereket a születése pillanatától megilleti a magántulajdonhoz való jog. Az ékszerek a gyerekeké, nem közös vagyon. De hagyd, hogy a bíróságon követelje!)

2017. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!