Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Magánnyomozót keresek Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánnyomozót keresek Budapesten és környékén! Ajánljatok légyszíves!?

Figyelt kérdés
Váláshoz lenne szükségem magánnyomozóra, aki olcsón dolgozik de jól!
2010. jún. 9. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Az én válásomnál Ő dolgozott, viszonylag olcsó volt és jól, pontosan dolgozott:

www.magandetektiv.fw.hu

2010. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
uhh ez durva. de sztem sokkal olcsóbb magánnyomozó nélkül elválni. egyébként mit kell kinyomoztatni vele, ami feltétlenül szükséges a váláshoz? légyszi magyarázd már el, mert komolyan érdekel!
2010. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát hogy a kérdezőnek miért van szüksége rá azt nem tudom, de az én válásomnál a férjem vagyoni helyzetének feltérképezésében volt szerepe, gyakorlatilag a segítségével a vagyonmegosztásnál több csurrant nekem, mert kiderült hogy a férjemnek voltak eltitkolt ingóságai viszonylag nagyobb értékben, és erre szerzett be bizonyítékokat. Gyakorlatilag előnyösebb pozícióba kerültem általa a tárgyaláson.
2010. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Gyomorforgató ez a házasság, nem?
2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mármint maga a házasság...
2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
szerintem gusztustalan amikor az egyik fél a pénz miatt nyomozgat, h jujj többet kapjon.
2010. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

na igen, én pl pont ezért nem leszek senkinek a felesége. szerencsére elég jó anyagi helyzetben vagyok, és nem hagyom, hogy egy válás miatt bárki is kiforgasson belőle. az a szemét apám is megpróbálta ugyanezt anyámmal. egy jó ügyvéden és egy valag pénzen múlott, hogy ne húzza ki alólunk azt a lakást, amihez neki anyagilag semmi köze nem volt . csak pofája, hogy követeljen.

maradjunk annyiban, hogy jobb félni, mint megijedni...

2010. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Nyomoztatni csak tartásdíj mértéke miatt érdemes.

Amolyan "eltitkolt" értékek úgyis különvagyonnak számítanak.

2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen... Ugyanis a házasság alatt szerzett minden vagyon KÖZÖS vagyonnak számít. A tartásdíj mértékébe nem értem hogyan tudna beleszólni egy magánnyomozó.
2010. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem közös semmi! Éppen ezért próbálkoznak magánnyomoztatni.

Tartásdíjnál igenis számít a vagyoni helyzet. (Fiktív minimálbéres avagy tehetős apukától nagyságrendileg más összeget lehet követelni.)

2010. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!