Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi egy elhelyezesi targyalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy elhelyezesi targyalas menete ha az apa nem egyezik bele hogy nalam legyen es nem vagyunk hazasok?

Figyelt kérdés
Ez egy eleg bonyolult dolog meg eggyut elunk de nagyon rossz a viszony a gyerekkel nem de velem nagyon rosszul banik de nem is ez a lenyeg hanem hogy o nem egyezne bele de jelenleg sajnos csak maximum a nagymamamhoz tudnek menni lakni a gyerekkel es o egy 1 szobas hazban el a ferjevel de jo korulmenyek kozott tehat nem jo az anyagi hatterem de dolgozom,az apuka is csak csaladhoz tud fordulni de ott azert tobb szoba mindenkinek lenne kulon ez nem tudom mennyire szamit. Tudom hogy kellenek tanuk is es az o csaladjaval en nagyon rosszba vagyok es sajnos elegnagy valoszinuseggel mondom hogy hazudni is kepesek lennenek rolam a targyalason persze az en csaladom az elmondana es ok az apukarol is a gyerek fele jot mondananak mert nem olyanok de az o csaladja ilyen. Es nagyon aggodom mert mar jo idelye halaszgatom es turok de nem birom tovabb es nagyon felek hogy elveszithetem mert nem is birnek igy elni tovabb teljesen ketsegbe vagyok esve mit tehetek? Tudnatok tanacsot adni?

2018. márc. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Nem kell gyereket szülni olyan embernek, akinél ilyen problémák állnak fenn.

2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg a gyereket, hogy suli után a nagymamához menjen át, akármilyen indokkal. Ha még nem elég nagy, akkor oda vidd suli/ovi után. Aznap ne menj dolgozni, pakolj össze, vidd át a cuccaitokat. Lakjatok ott,keress új állást, hogy legyen több pénz, stb. Hajrá.

Majd szakítasz telefonon


Nem tudom, hogy mi a jogi háttér, de ezen raersz akkor gondolkozni, ha már nem vagy ott.

2018. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!