Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnétek, hogy Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek, hogy Ti is elérjétek, exetek rendesen fizesse a gyerektartást? Hozzad nyilvánosságra a neten a nevét, mindenkiben van annyi hiúság, h nem szeretné szégyentáblán látni a nevét! A nyilvánosságtól mindig fél az akinek vaj van a füle mögött.

Figyelt kérdés
Sajnos a magyar viszonyokat ismerve ez a topik hamar be fog futni, ha pár bátor szülő elkezdi. Külföldön már működik. Egyszerűbb, olcsóbb és gyorsabb lehet, mint perre menni. Nem állítom, hogy mindenkinél működik, de sokaknál igen és egy próbát megér.
2010. jún. 15. 00:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
69%
Hűha, ez jól hangzik! Szerencsére az én gyerekeim már kinőttek a gyerektartásos korból. De együtt érzek azokkal, akik küzdenek a tartásdíj behajtással. Egy barátnőm hasonló módszert alkalmazott. Megszerezte a volt férje e-mail címlistáját és körbeküldte rajta az összes ismerősnek, hogy a fickó nem teljesíti a kötelezettségét. A hapsi akkorát égett, hogy másnap átutalta a pénzt. Ha lenne exem, aki épp nem fizet, én bizony beírnám!
2010. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

húh! :)

hát apám 22 év alatt jó ha 100 rongyot utalt. mocsok disznó...

de nem írnám ki a nevét, mert ritka családnevünk van, és ebből már rám is következtetnének. apámat ismerve még jó hírnév rontásáért is perelne...

egyébiránt meg a féltesóimnak mesélnék róla, akiknek most könnyen játssza az agyát, úgy, hogy engem kb letagad...

2010. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha igazat írsz le valakiről, akkor az nem perelhet be jóhír rontásért, de 22 év távlatából már valóban nincs sok értelme. Inkább olyanoknak hasznos, akiknél relatíve friss a dolog. Meglepően jól működik.
2010. jún. 15. 00:37
 4/23 anonim ***** válasza:
Ellenkampányt indítok az apák / donorok védelmében.
2010. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb megoldás...

Mi van ha azért nem fizet, mert a volt csaja zsarolja? Akkor meg kiderülnek az ügyletei. És lehet, hogy te kárörvendően örülsz, de egy ember ennyire megalázni... Nem is tudom. És nagyon sokan vannak akik ezzel vissza élnének. Pedig csak drasztikus esetben kéne alkalmazni. Nem hiszem, hogy ezzel bármi is meglenne oldva. Arról már nem is beszélve, hogy ha nem fizet, te meg felteszed a netre lehet, hogy pont ezért rúgják ki és megint nem fizet. Persze ez csak egy vélemény. Igazándiból én attól félnék, hogy az emberek nem tudnak bánni egy ilyen "eszközzel2. Hirtelen indulatból olyat tehetnek (mondhatna, írhatnak) amit késöbb magauk is megbánnak. Esetleg saját (és mások) életüket is tacsra teszik.


Mért gondoljátok, hogy az ex csak férfi lehet? Olyan is van ám, hogy a nő nem fizet. igaz ritkább de van.

2010. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
"ha nem fizet, te meg felteszed a netre lehet, hogy pont ezért rúgják ki és megint nem fizet" - Bizony begyűrűzhet a probléma.
2010. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

50% gyermektartást fizetek.


Kibújni nem illik, illetve akkor viszik a lakásomat.


KÉRDÉS, ha nem győzöm kipurcanok megöröklik a lakást és vége a további támogatásnak.


Ellenben, ha csak 30%-ot vonnának, de levegőhöz is jutok, fenn tudom tartani magam és a KERESŐKÉPESSÉGEMET, akkor még 20 év múlva is tudom szponzorálni őket.


Mikor járnánk jobban 50%-ot kitaposnak belőlem, vagy 30%-ot hosszútávon?


Kapzsiság, törvénykövetés???


Majd rájönnek utólag.


Engem ki lehetne tenni pellengérre egy ilyen kedvezményért cserébe!

2010. jún. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés itten amire válaszolnunk kéne?? Ez nem fórum, még ha sokan annak nézik, akkor sem...
2010. jún. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Tegyük fel kiírod egy apuci nevét. Erre ellentámadásba lendül és kiírja, hogy te milyen retek ordas ku.rva voltál és csak költötted a pénzt, mert dolgoznod nem kellett(már bocsi), aztán bármit mondasz már arra fogja, hogy csak a düh beszél belőled.Az éremnek két olala van...
2010. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkormindíg azon csodálkozom,hogy azok a nők, akik a gyerekük apjkát szapulják minden fórumon, hogy nem veszik észre, hogy ezzel saját magukrólállítanak ki egy nagyon rossz bizonyítványt.

Ők voltak aki ezt az embert a gyermekük apjának választották. Ha ilyen rosszak ezek az emberek, az azt jelenti,hogy a nők voltak felelőtlenül gondolkodók, meggondolatlanok, a gyermekük jövőjét nem szem előtt tartók. Saját magukat kritizálják ezzel.

43/N 3 gyerekkel

2010. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!