Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire kellhet ez neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellhet ez neki?

Figyelt kérdés
Négy éve váltam el. A volt férjem nevén voltak a közművek, amíg át nem irattuk az én nevemre. Volt egy tartozás (villany), amit rendeztünk, minek után jelezte, hogy megkeresték a végrehajtók. Ezek után annak ellenére, hogy a többi rendezve van, kérte, hogy a gáz szolgáltató nevét adjuk ki neki az ügyfél számmal. Megadtuk neki az akkorit, de miután már megtörtént az átírás, változott a szolgáltató neve. Mire kellhet neki az új szolgáltató név? Stiklizni akar? :s
2010. jún. 16. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

hogy te milyen kedves vagy azzal az emberrel akit egykor szerettél.... ezen mindíg megdöbbenek.


A ké rdéshez.Sokszor jelentkeznek a szolgáltatók átírás, végszámla után és még próbálkoznak.Nekünk is volt ilyen több évre visszamenőleg akartak valamit behajtani,amiről addig egy darab papírt nem küldtek.

Ha új szolgáltatóval kötöttetek szerződést, akkor a kezdőóraállás fontos lehet a végelszámolásnál.

Ha nem bízol benne, akkor intézzétek együtt a dolgot.

2010. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudod, milyen emberről van szó, engem ne ítélj. Kezdjük ott, hogy egyszerűen az átírást sem tudtuk úgy intézni, csak hosszas huzavona után. Na mindegy, egy idegennek ezt nem fogom magyarázni...
2010. jún. 16. 10:33
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
én azon akadok ki,hogy most "milyen ember" de te mentél hozzá. Ezzel saját magadat minősíted.
2010. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Akkor miért nekünk irsz ha egy idegennel nem akarod megbeszélni? Szerencsecsomag
2010. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most miért kell belekötni? Nektek nemmind1 hogy milyen viszonyban vannak? Most mást kérdezett, de látom van aki ilyenkor is csak a magánéleti dolgokon tud csámcsogni, meg kötekedni....
2010. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi a kérdésedre a választ nem tudom sajna:S
2010. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Legrosszabb esetben "stiklizni akar", te meg börtönbe fogsz kerülni.
2010. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért is? azért mert mindent elintéztem helyette? az átírás is az ő dolga lett volna, egy szalmaszálat nem tett keresztbe, ebben az ügyben, sőt a telefont sem vette fel, a munkahelyére kellett bemennem, hogy aláírja azt a tetves papírt.Szóval...
2010. jún. 16. 10:57
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
És belehaltál vagy mivan? :D Jaj istenem
2010. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs róla, mit éltem át mellette. El sem tudod képzelni, hogy mondjuk azért válik el valaki, mert a másik bántalmazza??? Többek között. Pszichológushoz jártam 3,5 évig. Most minek magyarázzam? Ha a kérdésre nem tudsz/nem akarsz válaszolni, akkor ne oltogass.
2010. jún. 16. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!