Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem tudom, nem fáj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom, nem fáj?

Figyelt kérdés
Van, akiknek a tökéletes házasságuk tizen-huszon év után futott zátonyra, mert kiderült, hogy egész idő alatt az egyik fél észrevétlenül csalta a másikat. Én 3 éve élek együtt a párommal, gyerek is van, nagyon jó minden, egy álom az egész ember, de tudom, hogy nagyon könnyű tűncba vinni! Nem tudom, hogy mi a jobb, ha nem is tudunk róla vagy jobb szembenézni az igazsággal? Kokrétan nem az én "helyzetemet" szeretném kielemezni, hanem csak úgy általánosságabn? Hány házasság tellhet így el?
2010. jún. 17. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretném tudni. Mert akkor valószínűleg kilépnék a kapcsolatból, és keresnék egy olyan férfit, akinek én vagyik az igazi, mert a "csalós" páromnak a jelek szerint nem én voltam.
2010. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én azt mondom, hogy tökéletes házasság nincs. Amelyik annak tűnik, az sem az. Minden kapcsolatban vannak kisebb-nagyobb bukkanók, kérdés, hogy mennyit tolerálnak egymásnak a felek. Van, aki minden apróságra felkapja a vizet, állandóan gyanakszik, ezzel megmérgezi a kapcsolatot. Van, aki pedig tud a másik "viselt" dolgairól, de úgy gondolja, bölcsebb hallgatni, mert megér neki annyit az a házasság, hogy tudja, nincs komoly veszélyről szó.
2010. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésed a válaszom. Ha a társunk otthon példás, családcentrikus ember, fölösleges kombinálni.

Mint írod, álompasi/nő, nem írtad a nemedet. Félnivaló nincs ilyen esetben, mert szerintem minden körülmények között a családját választja. Persze, más a felállás, ha valaki a párja mellett évekig tartó kapcsolatot tart fenn. Abban már érzelmek is lehetnek, ami fájhat. Ha meg diszkéten, 1-1 alkalmat kihasznál, de ennek nem a család issza meg a levét, akkor jobb nem tudni róla. Mert ha nem tudom, nem fáj. Baromi nagy tüske maradhat bármelyik félben, ha 1 félrelépés kiderül, rámehet a kapcsolat, mert oda a bizalom.

2010. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

A bizonytalanság fáj.


Az valóban a Te döntésed, hogy mit tűrsz, de én a megcsalást (egy alkalmat is) csak mindkét fél kívánságára (!) nyitott kapcsolatban tartom elfogadhatónak. (és én nem élnék ilyen kapcsolatban)

2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Amíg nem tudod aggig jó de utána pokol minden nap és minden óra.
2010. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha nem tudunk valamit, sohasem tudhatjuk valóban nem is létezik vagy csak azt képzeljük, hogy nincs.


Gyakorlatilag a "nem tudom, nem fáj" egy ellentmondás ilyet mesterségesen nem lehet létrehozni, ez nem akarat kérdése.

Amint ingerek érnek minket arról tudunk.


A strucc sem spontán dugja a fejét a homokba előbb megijed, ami már stressz, vagyis fáj......


Féltékenység.

2010. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindenről tudni fárasztó mindkét fél számára.

Közben azok szoktak a legnagyobbat koppanni, akik azt hiszik, hogy mindent tudnak.


Bizalom nélkül nem lehet létezni.

2010. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony..ha nem tudom,nem fáj..hogy merre,hol jártál...
2010. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én házasságom is álom volt...15év után lebukott a férjem.Azóta vissza hallom,hogy mindig megcsalt.Pedig otthon kinyalta még a fenekemet is. Nem volt okom gyanakodni.Most válunk.
2010. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a Te kérdésed ihlette az enyémet. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogyan lehet valamit ennyire észrevétlenül csinálni.
2010. jún. 18. 19:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!