Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam és újra házasodnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam és újra házasodnék. Milyen iratok kellenek az anyakönyvvezetőnek? Anno egy végzést kaptam a válásról, az elég+születési anyakönyvi kivonat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy még a válási papírok sem kellenek,mert a bíróság automatice átküldi a végzést az anyakönyvi hivatalba ahol a házasságot anno bejegyezték.De azért vidd magaddal a válási végzést,hátha...Főleg,ha nem ugyan ott házasodsz ahol először,mert akkor a lakóhelyedről külön igazolást kell vinned oda ahova nem vagy bejelentve,hogy nem vagy jelenleg házas,stb..Én ugyan ott házasodtam,az anyakönyvvezető rám nézett,és azt mondta,hogy nem emlékszik a válásomra,hogy bejegyezte.De ott volt...:))

És igen kell az anyakönyvi kivonat is.

Mondjuk ez nekem volt egy pár éve.

2010. júl. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno nálunk a szokásos papírok kellettek + be kellett mutatni a végzést is a válásról.

Szóval kell.

2010. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!