Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan zajlik szülői felügyele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik szülői felügyeleti jog perben az igazságügyi orvosszakértői vizsgálat?

Figyelt kérdés
Mindenkit vizsgálnak,még a 2,5 éves gyermeket is.Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Annyit tudok hogy szülőkön teszteket végeznek.De mi az amit még kérdeznek,stb.
2019. márc. 27. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz a lelkiismereted? ;)
2019. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt. Mindkettőnkkel elbeszélgetett külön, a nagyobb gyerek tesztet irt, beszélgettek vele, a kisebb rajzolt es beszelgetes.

Mi ex-szel csomo tesztet is csinaltunk.

Mindegy volt az ugy szempontjabol, de a pszicho pasi full összekevert dolgokat, olyat irt pl amit soha nem mondtam. Ha 2 hét mulva irja a "jelentest" eselytelen hogy pontosan emlekezzen mindenre.

Annyi elonye volt max hogy megallapitotta nem befolyasolom a gyerekeket (mert ezt allitotta valtig az ex).

Ja es a Rorschach teszt ami hat eleg vitatott...nálam oltári baromsagot hozott ki

2019. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy délután 2re kellett menni és elég sokáig elhúzódott, késő este értünk haza. Mindenkit vizsgáltak, szülőket és gyermeket is.

Kislányommal sokat beszélgetett, rajzoltatta. Szülőkkel is elbeszélgetett külön-külön, Szondi-teszt és Rorschach-teszt is voltak. Engem arról is kérdezték, mit tudnék nyújtani a lányomnak, ha mellettem helyeznék el.

Engem a válás során depresszióval kezeltek éppen, így elmeorvos-szakértői vizsgálaton is voltam, az 1 órás volt, ott is főként beszélgetés volt illetve múltban történt eseményeket kellett felidézni, elmesélni. Próbálták megállapítani, hogy elmebeteg vagyok-e vagy sem, arra sikerült rájönniük, hogy enyhe depresszióban szenvedek, de elmebeteg nem vagyok. Exem nagy bánatára. De ez nem tartozik a kérdéshez. Ami érdekes, hogy nálunk is történt olyan, hogy a szakértő akkora fatális baromságokat beleírt a szakvéleménybe, ami nem is úgy történt a valóságban. Arról nem is beszélve, hogy én teljesen véletlenül mentem el a vizsgálatra. Mivel kislányomnak akkor kellett mennie, így én is mentem, függetlenül attól, hogy exem e-mailben szitkozódott és megtiltotta, hogy elmenjek. Majd a vizsgálaton a szakértő engem is behívott és kérte a vizsgálatra idéző papírt, amit nekem küldött ki az exem címére. Amit az exem nem adott át nekem. De ez már tényleg nem a kérdés része. Illetve még arra is emlékszem, hogy nekem is kellett rajzolnom, konkrétan azt mondta a szakértő, hogy rajzoljak egy fát, 20 percem van rá.

2019. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es:Írtam privát

3-as: mi lett a vége?

2019. márc. 27. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A depressziós állapotom és a miatta rendszeresen szedett gyógyszerek együttesen azt eredményezték, hogy a szakértő beleírt egy olyan mondatot a véleménybe, hogy mivel én depressziós vagyok, így érzelmileg a lányom mellettem visszafejlődne, az egységes fejlődési üteme stagnálni kezdene vagy megtorpanna, visszaesne, így nem javasolja, hogy mellettem helyezzék el Őt. Ebbe a mondatba a bíróság belekapaszkodott, nem törődve azzal, hogy a vélemény másik 18 oldala teljesen pozitív volt rám nézve. A többit meg szerintem tudod vagy sejted.
2019. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem támadtad meg?
2019. márc. 28. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen. Értelme nem volt, mert a változásnak van relevanciája másodfokon az ügyvéd szerint. Illetve a gyógyult állapotnak.
2019. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!