Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetem visszamenőleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem visszamenőleg egy összegbe a gyt? Egy éve élünk külön, most adtuk be a valast egy Ft nem adott!

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél évre visszamenőleg kérheted a beadástól számítva.
2019. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy első írja.
2019. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyosszegben?
2019. ápr. 30. 18:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert tiltakozik, h nem fogja oda adni en hulye vagyok !
2019. ápr. 30. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatralekos tartasdij van, létező jelenség. Egy összegben akkor kapod meg ha kisebb összeg, vagy az apuka nagyon jól keres. Amúgy részletfizetést kérhet a másik fél. Ez persze az esedékes tartasdijon felül megy.

Fél év amit tudsz kérni.

2019. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Add be azonnal és 6 hónapra visszamenőleg kerheted.
2019. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted egy összegben, de nem köteles odaadni. A gyerektartást a fizetése alapján állapítják meg, de nem köteles rendelkezni 6 hónapi gyerektartásnak megfelelő összeggel. Majd fizeti, ahogy tudja.
2019. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Kérheted, de bizonyítanod kell hogy nem fizeti a rezsiteket, ahonnan elköltözött tőletek. Így is kérheted, de a volt párod azzal fog védekezni hogy befizetett egy csekket, vagy kettőt. Innentől meg cirkusz az egész.
2019. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!