Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás melett igényelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás melett igényelhetek asszonytartást?

Figyelt kérdés
2 év házasság után úgy döntöttünk a férjemmel hogy elvállunk mivelhogy sok a ptobléma köztünk a holnapi nap adom be a vállóperhez szükséges adatokat és egy páran mondták hogy igényelhetem
2019. máj. 5. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Probald meg hátha. Vesziteni nem vesztesz vele semmit. Én nem igényeltem. Nekem magas volt a gyerektartas. Apuka önként ajanlotta fel az összeget. Persze azóta majdnem harmadára csökkent mert más országba költözött és már másik gyereke is lett. Bar en dolgozom mellette tehat annyira nem elunk rosszul. Nem panaszkodom
2019. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs asszonytartás, csak rokontartás, ami a volt házastársakra is vonatkozhat, amennyiben önhibájukon kívül nem tudnak dolgozni és megélni. Ja, a férjed is igényelheti :)
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát persze, melyik sorozatban láttad? Amerikában jellemző, de nem erre az országra, szerencsétlen pasik, néha komolyan megszánom öket, nő létemre.
2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
jézusom mekkora ingyenélő vagy. most komolyan az az életcélod, hogy a férjed tartsa el a seggedet életed végéig? ahogy az előttem lévő írta akkor járhat neked ha ÖNHIBÁDON kívül nem vagy képes eltartani magadat. csak azért mert lusta vagy dolgozni ez nem lesz megalapozott. illetve mivel volt házastárstól lehet kérni tartást emlékeztetnélek, hogy ő is volt házastárs aki tartásra lehet jogosult nem csak te.
2019. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
El kellmenni dolgozni, és akkor szépen meg tudsz élni a fizetésedből.
2019. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez az asszonytartás... Ne haragudj, de ez gusztustalan. Élősködni akarsz máson? Társnak nem kell, de azért tartson el? Honnan jött az ötlet?
2019. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
szánalmas
2019. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ilyen nincsen és már külföldön is pedzegetik a joggyakorlatban, hogy ez egy lehúzás, szóval lassan ott se lesz.

32/f

2019. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Figyeljetek már ez csak egy kérdés volt nem vagyok sem ingyenélő sem szánalmas ez csak egy kérdés volt elvileg ez az oldal célja hogy megkérdezzem nem?? Akkor miért kell ennyire letámadni?? Ti vagytok a szánalmasak mert egy kérdésen ennyire ki vagytok akadva nézzetek már magatokba idióták. Tisztelet a kivételnek és akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm a válaszukat
2019. máj. 5. 20:33
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Gyerektartás? Honnan veszed, hogy a házassági bontóperben neked fogják ítélni a gyereket? Nem automatikusan a nőé lesz a felügyeleti jog, hanem azé aki alkalmasabb a gyerek nevelésére, ez lehet a férj is. Van jövedelmed, lakásod? Ha a férjednek ítélik a gyereket akkor te fogod fizetni a tartást...
2019. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!