Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Összesen mennyit alszik 10...

Összesen mennyit alszik 10 hónapos körüli babátok egy nap? (Éjjel+nappal együttvéve)

Figyelt kérdés

Néha úgy gondolom hogy az enyém keveset alszik. December 5-én lesz 10 hós amúgy.

Éjjel 9-10 órát alszik. Jobb esetben 20.30-6.30-ig rosszabb esetben 20.30-5.30-6.00-ig😟. Bár alig alig ébred néha napjàn, olyankor sirdogal de könnyen visszaalszik pillanatok alatt

Nappal dèlelőtt könnyen elalszik, úgy 10-től 1,5-2 órát. Illetve délután 3 körül altatom még el (ezt mostanában nehezen fogadja el). Olyankor is alszik kb 1-1,5 órát.

Összesen 12–13 órákat alszik egy nap. Többször már esélytelen lenne elaltatni pedig viszonylag sokszor ásitozik. Olvastam a neten elvileg elég, de kivancsi vagyok más tapasztalataira is.

Szerintetek van esély rá, hogy a napi 1 alvás mellett majd tovább aludjon èjjel?



2019. nov. 26. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ez a mennyiség neki. Én fiam bár 11 hónapos, ő is ennyit alszik.

Ő mondjuk áttért az egyszeri alvásra, de az éjjeli alvására nem volt hatással.

2019. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az anyósomról az egész családja azt hitte, hogy egyszerűen hülye és nem képes semmire koncentrálni.

Fiatal felnőtt korára derült ki, hogy zseniközeli intelligenciájú, viszont nagyothall.

Tehát én is azt javaslom, hogy a hallásvizsgálat legyen az első!

2019. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ööö... 8 hónaposom nem alszik ennyit 😂

Este 7 (nem bírja tovább) és hajnali 5 között 2-3 ébredéssel, ébredésenként 15-45 perc ébrenléttel, az jó esetben ~9 óra.

Nappal pedig összesen alszik max. 2,5 órát két részletben.

2019. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 7-én lesz 10 hónapos este 9tol reggel 7ig alszik jobb esetben csak 2x ébred meg viszont kb azonnal vissza is alszik. Délelőtt 11 körül alszik 1-1,5 órát és délután valamikor 5 után alszik legfeljebb 1 órát. Utóbbi időkben nyűgösek voltak az altatások így kipróbáltam a napi 1 alvást, de nem alszik el előbb és nem is ébred később. Így maradt a napi 2 alvás, mert így kiegyensúlyozottabb.
2019. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén 5-én lesz 10 hós :) Délelött és délután fél óra, este 6tol alszik 7ig, majd 10töl reggel 7ig.
2019. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éjjel 12 óra (9-9), nappal 3x fél. 😊
2019. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 10 hónapos, most állt át a nappali 2 alvásra, az éjszaka nem változott. 2x alszik 1-1,5 órát, este 9-10 között elalszik, 8-kor kel. Tehát kb. 13 óra összesen.
2019. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kisfiam 10 hónapos. Este elalszik 8kor, majd kb 4-5-6 ébredéssel alszik 7ig. Van, hogy éjszaka fent van 1-2 órát, nem tud vissza aludni. Napközben 2* alszik 1 órát. Előfordult hogy csak 1* aludt 1 órát napközben, de nem lett jobb az éjszaka. Szóval ha kevesebbet aludna éjjel, de legalább végig aludná, kiegyeznék. De így.... Totál káosz
2019. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!