Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek az autós hordozóban...

Akinek az autós hordozóban jól aludt a babája, annak a pihenőszékben is?

Figyelt kérdés
Az autóshordozóban tudom csak altatni úgy néz ki (ez csak a második alkalom), viszont tudom, hogy ez nem túl egészséges, ezért érdekelne, hogy nektek bevált e helyette a pihenőszék? Annyi felesleges dolgot vettem már, megint vennék egy ilyet aztán kiderülne hogy igazából csak az autóshordozó tetszik neki... gondolom mert jó zárt, meg mert kicsit refluxos és nem szeret vízszintesen lenni... persze csak nappalra gondoltam a pihenőszéket, éjjel tud aludni a kiságyban, mert többet várunk az evés után és a karomban altatom előtte. Napközben nem működik sajnos.
2020. ápr. 9. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A pihenőszék is pont olyan káros, mint az autós hordozó.
2020. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem káros a pihenő szék, majdcsak vízszintes (a miénk legalábbis az) gondolom nem egész nap abban lenne úgysem. Nekünk volt, szerette a gyerek. Mikor picike volt akkor tudtuk jobban kihasználni, 3-4 hónapos korában már nem tetszett neki, feszítette ki magát belőle.
2020. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Sosem aludt pihenőszékben egyik sem. 🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Sosem aludt pihenőszékben és szerintem nem is igazán ajánlott.
2020. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Az autós hordozót használtuk babakocsi vázára, meg az autóba. Pihenő székünk nem volt, adamo hintánk volt, az szerette nagyon. Megkaptam én is a férjétől mikor megrendeltem, hogy megint egy felesleges kacat, de utána meg ő hintáztatta benne. Jót nevettem :) Ha kinövi el tudod adni.
2020. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

A kórhàzban külön kiemelték,hogy autóshordozóban és pihenöszékben veszélyes és káros altatni.


Ha szereti a hordozót, akkor adamohinta beválhat.

Kendő is..

De lehet elég lenne becsomagolni igy, mert szereti a “kuckósodást”:



[link]


[link]

2020. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két gyerek aludt a hordozóban, mihelyst a kocsi elindult. Axl pihi széket utálta mind a kettő.
2020. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem altatom benne.
2020. ápr. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!