Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 éves folyamat felsír éjjel?

1 éves folyamat felsír éjjel?

Figyelt kérdés

1 éves fiam nagyon felületesen alszik kb újszülött kora óta. Éjszaka még mindig sokszor ébred.Felsír és csak cicin nyugszik meg.

Volt valakinél hasonló? Van valami tipp mit tehetnék, hogy jobban aludjon vagy ne keljen ennyiszer fel.


2020. ápr. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom is felkel többször éjszakánként, de ő tápszeres. Csak ha kap enni, akkor alszik vissza. Úgy tudom, ez 2 éves korig normális. Bár én is örülnék, ha végre átaludná az éjszakákat.
2020. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányomnál 9 hónaposan diagnosztizálták a refluxot, amit tejallergia okozott. Iszonyat felületesen aludt, fel-felnyögött, tekergett, feszengett, rengeteget ébredt, csak kajával aludt vissza, de néhány korty elég volt. Fáradtan, nyűgösen kelt reggel, látható volt, hogy valami nem oké, de mind a háziorvos, mind a vedőnő csak legyintett, fogta a mozgásfejlődéstől az ingerbőségen át a fogzásig mindenre, csak tovább nem küldött. Végül magánkórházba vittem el, ott pillanatok alatt kiderítették. Azóta kapja a kezelést és mint akit kicseréltek, általában végigalussza az éjszakát, van hogy 1x, nagyon maximum 2x ébred ha fáj a foga. Mosolygósan ébred, vidám, sokkal nyugodtabb, jobban eszik, tényleg hatalmas változás.
2020. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is a refluxra gyanakszom, mi most megyünk bele (7 hetes), most kezdem a tejdiétát, hátha segít
2020. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet buta kerdés de azt nem látták volna a 6 hetes hasi uhn? Mert ott azt mondták kinden rendben. Vagy kesőbb is kialakulhat?

Amúgy volt étel allegia gyanú még 4 hetes korában. Kiütéses lett. Akkor diétáztam 2 hónapig és még mindig nem volt igazi a bőre aztan egyszer csak elmúlt mikor már lazábban vettem a diétát. Utána elkezdett sűrűn bukni. Közbe elköltöztünk így új dokink lett. Neki is elmeseltem mi történt eddig. Akkor írt fel refluxos tápszert akkor volt olyan 4hónapos a fiam.De attól meg nagyon elkezdett fájni a hasa. Így azt nem adtam neki. Aztán szépen elkezdett a sok bukás is megszűnni.

Milyen vizsgálatra érdemes elmenni akkor? Nálatok, hogy zajlott?

Köszönöm a válaszokat

2020. ápr. 12. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hosnál a foga miatt kel. 4 örlő jön plusz 2 szemfog egyszerre, sokazor fáj neki.
2020. ápr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok

nekem még nem volt vizsgálat, csak kipróbálom, hogy jobb lesz-e a diétától.

de ha neked alapból van ilyen allergiás refluxos múltja, akkor még inkább esélyes, hogy még az gyötri. de lehet akármi más is.

2020. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A refluxot csak nyeletéses röntgennel lehet diagnosztizálni, ultrahanggal nem.
2020. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!