Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális, hogy a lányom az...

Normális, hogy a lányom az unokám helyett a kutyájával alszik együtt?

Figyelt kérdés

Az unokám a gyerekszobában alszik és konkrétan ki van paterolva szegény a szülei ágyából.


Ellenben a kutyájuk velük hempereg.


Normálisak a mai szülők? Ez másnál is így van? Hihetetlen komolyan mondom. Nem hiszem el, hogy csak nekem van ezzel problémám. Vagy valóban én látom rosszul?



2020. máj. 24. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Mi az hogy ki van paterolva?

Részemről a kutyának se, de a gyereknek se a szülői ágyban a helye, igaz míg csecsemő volt sokszor aludt köztünk, és mai napig ha rosszat álmodik átjöhet, de ennyi privát szféra kell a szülőknek, hogy legyen egy hely ahol csak ketten vannak, ketten hálnak.

Hagyjad békén a lányodat, ha nekik így jó akkor így jó, foglalkozz a saját életeddel.

2020. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért is zárja ki egymást a kettő? Magyarázza valaki meg, kérem.
2020. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem egészséges egyik sem. Az sem ha a gyerek alszik a szülei közt és az sem ha a kutyus! Mondom ezt úgy, hogy van kutyánk és alkalom adtán velünk is alszik...amúgy a saját helyén. Jah és babát várok...de én sem fogom magunk között altatni...lesz szép kis szobája és ágyikója...vagy velünk lesz egy szobában az elején.
2020. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Mi kozod a lanyod eletehez? Te mit szoltal volna ha anyad beleszol a hazaseletedbe. Allits magadon. Torodj a magad dolgaval. Ha meg unatkozo nyugdijas vagy keress baratnoket a furkalodas helyett.
2020. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerekek és az állatok is szívesen látott vendégek az ágyunkban (egy 3 és egy 1 éves kislányom, egy szobakutyám és egy szobacicám van). De szerintem ezt csak a szülők dolga eldönteni. Te mint nagymama legfeljebb akkor szolhatsz bele, ha tanácsot kérnék, vagy ha biztosan tudod, hogy a gyerek emiatt szenved (pl órákon át ordít éjszaka és nem hajlandóak atmenni hozzá, de nem hiszem, hogy erről lenne szó). Jó szívvel ajánlom a nagyszülők a kispadon című könyvet.
2020. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sem normális.
2020. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Valóban furcsa, de ha nekik igy jó, nem érdemes beleszolni, ő dolguk.
2020. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Én nem aludnek egyutt soha kutyával, mert az kint sétált a koszos utcán/kertben, semmi keresnivalója az ágyban.


Viszont a baba is csak akkor aludt velem, ha másképp nem tudott elaludni, mert ilyenkor tudtam én is aludni. De minél hamarabb elalszik a saját helyén, annál jobb.


De ez én vagyok, mindenki más.

2020. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

De jót nevettem. A két kutyánk itt horkol az ágyunkban. A kisfiam meg a kiságyban. Miért kéne evidens módon a gyereknek a szülőkkel aludni? Ha a kutyák nem aludnának az ágyunkban attól még a kisfiunk ugyanúgy a saját szobájában aludna.

Most arról lehet vitatkozni, hogy minek alszik a kutya az ágyban, de igazából a sztori szempontjából lényegtelen. A kutya nem túrja ki a gyereket, mert a gyerek mindenképp a saját ágyában aludna.

Hogy miért alszik a kutya az ágyban? Hát azt nem tudom, így alakult, de ők 4 éve így alszanak, nem fogom őket kitiltani azért, hogy a kisfiam továbbra se aludjon velünk 🤷🏼‍♀️

2020. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Most biztos sokan lepontoznak de én soha nem engedném be a kutyát az ágyba. Ha a gyereknek viszont jó a saját szobájában is, akkor az ő dolguk mit csinálnak.
2020. máj. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!