Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális, hogy a lányom az...

Normális, hogy a lányom az unokám helyett a kutyájával alszik együtt?

Figyelt kérdés

Az unokám a gyerekszobában alszik és konkrétan ki van paterolva szegény a szülei ágyából.


Ellenben a kutyájuk velük hempereg.


Normálisak a mai szülők? Ez másnál is így van? Hihetetlen komolyan mondom. Nem hiszem el, hogy csak nekem van ezzel problémám. Vagy valóban én látom rosszul?



2020. máj. 24. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen normális. Te nem.
2020. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Van kutyánk, nem alszik az ágyban. Van gyerekünk is, ő sem alszik az àgyunkban, ban sajàt szobája és ágya. Most várom a 2. gyereket, őt sem tervezem magunk közé szoktatni. Mindenki a maga helyén aludjon.
2020. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ki van paterolva? Kipaterolva az van, akinek eleve ott a helye, és elküldik onnan, de a gyereknek nem a szülői ágyban van a helye. Van saját ágya.
2020. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokkal több minden van a kérdés mögött, mint a leírt szavak. Nem ez az egyetlen nézetetérés és nincs tisztázva a két ember között, mit várnak el a másiktól.

Ugye?

2020. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyat barmikor kikuldhetik mert egy kutya. Max ugat parat, kit izgat. Viszont gyereket hazas agyba szoktatni a hazaselet gyilkossaga. Unokatesom 15 (!!!!) eves korig nagybatyamek kozt aludt...ugy is nez ki a hazassaguk, 42 eves letukre mint ket zsortolodo oregember. Vajon miert? A lanyodek jol csinaljak. Te meg ne avatkozz az eletukbe semmi de semmi jogod hozza, te csak megkerdezhedd h mikor lathadd az unokat.
2020. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
A kutya legalább nem ugat bele a gyereknevelésükbe, veled ellentétben. Tudod,én erre mindig azt mondom,mindenkinek meg van az esélye, hogy úgy nevelje a saját gyerekét ahogy akarja... neked is meg volt. Máséba meg ne okoskodj bele...
2020. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem normális szerintem se! Inkább a szőrös kutyát veszi maga mellé az ágyba, mint a gyerekét? Érdekes..! Előtte nyalta ki a hátsó fertáját a blöki, utána meg "kutyuli- butyuli adj egy puszit"! Blö...!Félreértés ne essen, imádom a kutyákat (nekem is van 4) de nem tutujgatnám az ágyban őket!
2020. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok 17. De attól meg, hogy valaki nem alszik a kutyájával nem következik belőle logikusan és minden kétséget kizáróan, hogy a gyerekével alszik. Így nem “inkább a kutyájával alszik”, mint a gyerekével, csak szimplán NEM alszik a gyerekével.

Egyébként en valóban inkább a kutyáimmal alszom, mert az együtt alvást a babával szimplán veszélyesnek tartom. En rossz alvó vagyok. Forgolodom, rugdalok, dobálom a takarót. Ha ez zavarja a kutyát, arrébb megy. A gyereket meg is ölhetem. Ő a legnagyobb biztonságban a teljesen üres kiságyában van takaró nélkül, hálózsákban. Ez így ennyi.

2020. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
Persze, azzal alszik az anyuka akivel akar!Ő döntése! De én inkább a gyerekkel aludnék! Biztonság érzete lesz a babának is, és én bármikor észlelhetem ha esetleg belázasodna, vagy felriadna álmából.
2020. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos körülmények között szerintem nincs baj az egyuttalvassal. Csak ennek mindenképp a szülő döntésének kell lenni nem a nagyienak 😀
2020. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!