Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 honaposom egyik naprol a...

6 honaposom egyik naprol a masikra nem alszik nappal? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap es ma nem tudom altatni. Konkretan d.e.9-tol vergodik es sikitozik,sir a faradtsagtol de nem tudjuk elaltatni. Eddig aludt magatol ,raadasul minden harom orankent. Ma meg tegnap semmi..vigyem orvoshoz vagy csak az idojaras lenne? Foga nem jon meg szerintem. En mar ki vagyok borulva az egesz napos kinlodastol. Csak dobalja magat az agyban es nem lehet megnyugtatni
2020. júl. 3. 15:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most kivettem a szonyegre jatszik,tesora vigyorog,de delelott 9 ota fent van csorikam. Mi az isten van?
2020. júl. 3. 15:32
 2/16 anonim ***** válasza:

Az Én fiam is ugyanezt csinálta (bár Ő még csak 2 hónapos).

Nálunk az időjárás volt a hunyó, kicsit lehűtöttük a lakást légkondival - persze nem raktuk alá, és úgy hogy ne fázzon meg - és 4-5 órákat aludt utána. Egyszerűen nekik de tesz jót a meleg.

2020. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A hofok a lakasban mar egy hete ilyen. Remelem nem maradunk igy
2020. júl. 3. 15:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Front van, nekünk meg egyik napról a másikra aludt napközben 3 órát, amit soha nem csinált még, de most 3 napon keresztül ezt nyomta. Már azt hittem beteg, mert eddig egész nap fent volt napközben. Mára visszaállt a "rend". Szintén 6 hónapos.
2020. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jajj 4-es,nem alszik nappal? Hogy birja ki,nekem a nagy 4 eves koraig aludt. Nem birta volna ki.
2020. júl. 3. 17:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Aham, nem nagyon alszik nappal, maximum 2x30 percet. De nem panaszkodom, mert kb 3 hónapos kora óta (mióta nem alszik napközben), simán elvan magában fél órákat is, játszik a kis játékaival a járókában, én meg tudok főzni, stb.


Szóval tényleg megijedtem, hogy az utóbbi napokban benyomta ezt a napközbeni 3 órás alvást :D Amúgy nem tudom hogy bírja, szerintem ő csak ilyen :)

2020. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma sem alszik 6:30 ota es mar tepi magat. Kupozzam be germiciddel? Mi a szart csinaljak meg megorulok tole :(
2020. júl. 4. 12:34
 8/16 anonim ***** válasza:

6os vagyok, ma nekem is nyűgös. Hivd fel inkább a védőnőt, de nekem amugy azt mondta h amíg nem lázas és rendesen eszik, nincs baj.

Hordozd egy kicsit a kezedben, úgy hátha elalszik, nekem ez be szokott válni amikor ilyen nyűgös. Kb 20 perc alatt elalszik. Vagy etesd meg, lehet az a baja, vagy fogzás is lehet a dologban.

2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tegnap volt,semmit sem tud,csak hummog. Eszik rendesen,nem lazas,egyszeruen nem tudjuk elaltatni,dobalja magat az agyban.
2020. júl. 4. 12:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Megetetgem,kezben nincs mar el ilyenkor,sosem altattam ott,egyedul aludt az agyaban harom nappal ezelottig.
2020. júl. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!