Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjjel nappal megébred 30 perc...

Éjjel nappal megébred 30 perc után az 5 hónaposom, miért?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja csinálja ezt. Fél óránként kel éjjel, és nappal is. Estére hulla. Próbáltam tapszerrel potolni, cumizik is, ringattam is, vele is aludtam stb de csak megébred mindig. Nagyon fárasztó, alig alszom.
2017. márc. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogak, mozgásfejlődés, idegrendszeri sajátosság stb. Nálunk csak 20 perc volt egyben és 2 évig tartott. A férjem szerint 3. :-D
2017. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éven keresztül ébredt éjjel nappal 20 percenként és nem vittétek neurológushoz vagy az alvás klinikára?
2017. márc. 12. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vittük. Ő a harmadik. Még soha semmiféle gondunkat nem oldották meg a kórhában. Én ilyen allergia, ételintolerancia ilyesmire gondoltam anno. Semmire semmi magyarázatot nem találtunk. De te vidd el, ha megnyugtat.
2017. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, többbarátom is járt a babájával az alvásklinikán. Időpocsékolás volt a számukra.
2017. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hozzátáplálod? Mert én 4 hósan kezdtem gasztroenterológus javaslatára. Ennek köszönhetően felébredt éjjel 10x is. Amint abbahagytam (másik gasztroenterológus engedélyével), rögtön ritkultak az ébredések.

Átfordult már?

Ha nem aludt mindig így, tényleg nem lehet bármilyen változáshoz, eseményhez kötni ezt?

2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!