Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tudja (majd) átaludni...

Hogyan tudja (majd) átaludni az éjszakát? Hogy tudom erre 'rávezetni'?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos a kisfiam. Gondolom ilyenkor még normális, hogy éjszaka megébred; a mi esetünkben kel éjszaka 1-2 körül majd 5-6 körül legközelebb. Hogyan tudom (majd) elérni hogy átaludja az éjszakát, szóval ki maradjon a hajnali kelés? Első baba, nem tudom hogy működik ez pontosan. Vagy majd csak kialakul magától?

2020. júl. 13. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megérik a gyomra és tud akkora mennyiséget szopni/ enni, hogy elég legyen..


A fiam 2,5 hónapos kora óta átalussza az éjjelt..

Erre 3 napja óránként kel

Előtte 1 hétig 2-szer kelt

/5 hós/


Nem tettem az átalvásért semmit..


A 2 évesem is zömmel alszik éjjel, de van, hogy kel

2020. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Majd átalussza ha megérett rá. 2 éves koráig is kelhet. Oka van, hogy ébred. Az alvástréning káros.
2020. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Akkor hagyom, majd Ő tudja neki mikor lesz jó.:)

2020. júl. 13. 08:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Az enyém 8 hónaposan még mindig 3-6x kel és sose volt jobb. Mindigcici kell neki és sokat kortyolgat..
2020. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már sok mindent próbáltam, de a 17 hónapos lányom még mindig többször felkel enni éjszaka. Sajnos nem lehet befolyásolni, ők tudják, mikor érnek meg rá.
2020. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó neked. Az én 8 hónaposom minimum 4-szer kel. Rávezetni nem lehet szerintem,hogy ne ébredjen fel. 😀 Állítólag (védőnőnk szerint) az anyatejesek többször kelnek. Mert felületesen alszanak. Hát nem tudom...ha rájön valaki,hogyan aludja át a baba az éjszakát legyen szíves megírni nekem is.😀
2020. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam két éves lesz a jövő hónapban, két héttel ezelőttig még evett éjjel 1x. És még mindig kel legalább 1x egy kis simogatásért.😊
2020. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khniki ***** válasza:
Én azért próbáltam tologatni. Pl. felébredt, akkor a hátára tettem a kezem és úgy aludt még valamennyit. Szóval próbáltam kihúzni, ameddig lehetett. Persze nem úgy, hogy üvöltött.
2020. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor méginkább úgy érzem, hogy szerencsések vagyunk a babóval, eddig is így éreztük, hiszen csodálatosan 'jó', nem sírós stb .

Tápszeres, lehet ezért nem kel akkor többször :)

2020. júl. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!