Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy egyedül...

Mit csináljak, hogy egyedül elaludjon délután a 2 éves 9 hónapos gyerekem?

Figyelt kérdés
Kisebb korában egyáltalán nem aludt vagy babakocsis sétával tudtuk csak elaltatni. Jelenleg csak úgy alszik el, ha lefekszünk mellé, na és ezt is hiszti és tiltakozás előzi meg... Van egy 2 évvel fiatalabb testvére, és nagyon nehéz kivitelezni, hogy egyszerre aludjanak (ha a kicsi fent van nem tudok a naggyal lefeküdni...)
2020. aug. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Kismacit neki s hangszigetelt szobát-ajtót.

Majd kifárassza magát s alszik.

2020. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, le kell mellé feküdni és elaltatni. Az enyém korábban elaludt egyedül is, de két évesen ezt abbahagyta, nagyon ritka az, hogy, egy kisgyerek egyedül elaludjon.
2020. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem altatom, ha fáradt , akkor alszik magától is.
2020. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nálunk is előfordul, hogy nem tudom elaltatni és elalszik magától 4-5 körül. de ha alszik 1- másfél órát, utána közel van az esti alvás. Nálatok ez hogy van?
2020. aug. 4. 16:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve ő nagyon fáradt látszik rajta, és ha nem alszik akkor egész délután hisztizik mindenért...
2020. aug. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!