Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak, hogy konnyebb...

Mit csinaljak, hogy konnyebb legyen a hosszu utazas a 9 honapos babaval?

Figyelt kérdés
Hosszu autoutra megyunk, ha megnyilik a hatar, 1000km, csak az autozas jon szoba, es csak nappal. A gyerekunk fel orat alszik parszor nappal, utana felebred, es sir a kocsiban. Akik voltak hasonloan hosszu uton, hogy lehet ezt kibirni? Adjatok legyszi tippeket. A cumit nem fogadja el, hiaba probalom idorol idore. Most a tobb reszletben utazas sem opcio.

2020. jún. 7. 07:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldás ha egyikőtök mellé ül és szórakoztatja?

Ha ilyen rosszul bírja az utazást akkor nem lehet ezt most mellőzni? 1000 km autóval még nekem is sok lenne...

2020. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet mellozni, hazalatogatunk, es hosszu ideig maradunk. En mellette szoktam ulni, es igyis nehez.
2020. jún. 7. 07:33
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, amugy igen, meg nekunk felnotteknek is megterhelo.
2020. jún. 7. 07:35
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom miben utazik, de a kislányomnak 8 hónaposan vettünk gyerekülést a hordozó helyett, egy megváltás volt, addig a 20 percre lakó nagyihoz is sokszor sírva értünk át, azóta kb bárhova mehetünk.


Ha ti sem vagytok rugalmasak semmibem-pl éjszaka menni, többször megszállni közbem- akkor ilyen feltételekkel nem.indulnék el. Kinek jó az, ha a pici végigúvölt 1000km. Vezetni sem lehet úgy...

2020. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megszallni a jelenlegi helyzetben nem szeretnenk sehol, korabban igy csinaltuk a nagyobbik gyerekunkkel. Probaltuk az ejszakai utazast, borzalmas volt, sajnos nem mindenkinek jon be. Nappali utazashoz szeretnek otleteket, hogyan lehet lekotni, vagy konnyebbe tenni a szamara. Nyilvan sokszor meg fogunk allni. A gyerekulest otthon fogjuk tudni atcserelni, itt hordozonk van, de ez jo otlet lenne.
2020. jún. 7. 07:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahol laktok ott nem lehet ülést venni?

Nekünk is sokat segített a csere 9 hónapos korában.


A jelenlegi helyzetben nem akartok szállást? Akkor a jelenlegi helyzetben minek jöttök haza? Egy motel szobában nem lesz más csak ti, mitől féltek? Ne haragudj de én is úgy érzem hogy nem vagytok kellően rugalmasak. Ha egy 9 hónapos nem bírja az utazást arra nincsen csodaszer, csak rengeteg rengeteg kompromisszum..

2020. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Ez a tapasztalatom.Adjatok egy esélyt a nyugodtabb utazásra egy gyereküléssel.Nálunk is az oldotta meg az autós problémát.De ahogy írta az előző válaszoló ha semmiben sem vagytok rugalmasak, akkor ez egy pokoli 1000km lesz.Én se indultam volna el ekkora útra az enyémmel mert a 40 percre lakó nagymamáig is végig üvöltött (el, vissza).Kész agybaj...
2020. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanácsot vársz, ha gyerekükést sem vagy hajlandó venni, és megszállni valahol sem szeretnél? Ez így kínzás szerintem. Mindenkinek.
2020. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szálljatok meg az út kb.felénél. Nálunk egyébként ír-kelta zene szól a kocsiban, azt szívesen hallgatják.
2020. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam, mint amit a 9-es irt. Otthon van gyerekules, visszafele mar azzal jovunk. Sajat lakasba megyunk, megszallni nem akarunk sehol, mert foszezonban fogunk indulni, amikor suru a valtas. Hat, akkor szivas lesz az ut, keszulok ra lelekben. Ha van meg tipp, mivel lehet az utat egy 9 honapos baba szamara elviselhetobbe tenni, hogyan lehet lekotni, vagy mivel lehet segiteni az alvasat, azt megkoszonnem.
2020. jún. 7. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!