Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos babám napközben...

5 hónapos babám napközben szinte semmit nem alszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel kel 1-2 alkalommal enni és összesen 11-12 órát alszik. Napközben viszont ahogy lerakom már ébred, ölben is maximum 45 percet alszik. Utóbbira nincs minden alkalommal lehetőség mert itthon van velem a nagy és a háztartás is a nyakamban.

Szóval naponta egyszer azért próbálom őt ölben cicin altatni csak aludjon. Egyébként 3 óránként almosodik el.

Próbáltam csöndben, tájban, világosban, félhomályban de semmi. Kb 3-4 hete megy így a dolog, estére hulla fáradt.

Mit tegyek,? Arra gondoltam hogy továbbra is megpróbálom lerakni 3 óránként de félek hogy nem tud így eleget aludni...


2020. okt. 19. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Magadra kötni próbáltad valamilyen hordozóban? Az álltalában be szokott vállni, és szabadok is maradnak a kezeid.
2020. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban egyébként teljesen normális ha csak 45 percet alszik egyszerre, a babák alvásciklusa még rövidebb. Szerintem próbáld meg továbbra is altatni, ahogy fejlődik majd változik az alvás hossza is. Nekem ennyi idősen a babám 3x40 percet aludt naponta, éjszaka 12 órát. Most 7 hónapos és délelőtt már van általában 1 óránál többet alszik.
2020. okt. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen hordozni is szoktam őt de elől kezd nehéz lenni hátra pedig még nem merem rakni mert nem tartja azért olyan biztosan magát.

Hát remélem alakul, ma ölben aludtam délután egy órát, annak nagyon örültem mert jól ébredt nem pedig nyűgösen

2020. okt. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!