Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babaöböl veszélyes mászó babának?

Babaöböl veszélyes mászó babának?

Figyelt kérdés
A 6 hónapos kislányom négykézlábra emelkedik és egészen a feje fölé emeli a kiskezét, ha nyúl valami felé. Ilyen esetben már nem ajánlott a babaöböl, mert felkapaszkodhat a szélébe és kieshet? Milyen magas egy ilyen babaöböl pereme?
2020. dec. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A miénk kb. 8 cm magas volt, nem lehetett belőle kiesni, de ha most akarsz neki venni, akkor már ne vegyél, kisebb babának hasznos, de ő már nemsokára mászni fog, nem marad meg benne.
2020. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

A babaöbölnek, egyébként sincs sok értelme.


Felesleges vacak, amit a naív anyukákra sóznak.

2020. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi a sima rácsos ágyat alakítottuk babaöböllé. Akkor került ki belőle a fiam mikor rendes ágyat kapott majd 2 évesen. Ez így ugye normál gyerekágy méretű, de ettől függetlenül is egy babaöböl egyik oldala mindig nyitott, alap esetben szerintem kicsi az esély hogy a gyerek a rács felé induljon el, mikor a másik irányba szabad az út.
2020. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
1-es vagyok, bocsánat összekevertem a babafészekkel, babaöböl nekünk nem volt, nem tudom milyen.
2020. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, már ki tud esni. Szerintem jobb leeresztitek a kisagyat és úgy teszitek már az ágy melle. Vagy le kell költözni matracra ha nem marad el egyedül. En ekkora gyerekkel már nem mernek agyon aludni. Az en fiam 7 honaposan már simán lemaszott volna fejjel előre egy agyrol. Es akkor már fel is állt. Szoval abszolút veszélyesnek tartom. Inkább matrac.
2020. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2020. dec. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!