Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha a gyerek előbb felébred a...

Ha a gyerek előbb felébred a nappali alvásából mit csináltok?

Figyelt kérdés
14 hónapos a fiam. 1,5-2 órát szokott aludni nappal egyszer. Mostanában néha előfordul,hogy 40-45 perc múlva felébred és nem tudom vissza altatni. Ilyenkor még egy darabig,pár órát elvan vígan és hirtelen megfárad és hihetetlen nyűgös lesz. Nehéz kibekkelni vele estig. De letenni sem szeretném már mégegyszer aludni,mert akkor meg sokáig fennt lesz. Ti ilyen esetben mit csináltok?
2021. jan. 10. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kibekkelem vele estig. De rövid ideig (1-2 hónapig) tartott csak az az időszak, amikor számított, hogy kevesebbet alszik. Kb 16 hónaposan már mindegy volt, simán elvolt estig akkor is, ha hamarabb kelt délután. Voltak ilyenkor nehéz esték, de nem fektettem le még egyszer, mert akkor éjfélig tartott volna a buli utána
2021. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kihuzom estig. Ilyenkor már nem lehet visszatérni. Ha igen,akkor még este nem alszik el.
2021. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a visszaaltatás akkor nyugisabb, nem annyira fárasztó esti játékot választok. De sokszor sikerül elaltatni megint.
2021. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én NAGYON megpróbáltam visszaaltatni. Ha nem ment, akkor áthisztiztük magunkat az estébe. Lefeküdni nem hagytam már kora este, mert akkor buktam volna az estét.
2021. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bent van a szobájában a kiságyban, hagyom hagy fetrengjen hátha visszaalszik, de ha nem akkor pihenget van hogy közel 1 órát is el van be nem megyek mert akkor biztos nem alszik tovább. 21 hónapos.
2021. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak!
2021. jan. 13. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!