Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ítéli el mindenki az...

Miért ítéli el mindenki az alvás treninges módszert?

Figyelt kérdés

Mi alvás szakértővel dolgozunk, és nem sírni hagyos módszert használunk. Mégis mindenki kritizálja a döntésünk.

Ha sír a gyerek, azonnal felvesszuk. Ha csak nyoszorog akkor hagyjuk. Már addig eljutotrunk hogy letesszuk és magától elalszik sírás nélkül. 5 hónapos a baba.

Mégis mindenki ítélkezik hogy milyen szar anya lennék mert treningelem a babát ahelyett hogy ringatnam vagy velem aludna.


ápr. 28. 15:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek a saját döntése mit csinál.

Én altatom, kisebb korában ringattam, és velünk alszik.

Ha te nem így csinálod, oké, én nem ítéllek el, hiszen mindenki másképp csinálja.

De akkor ha en úgy csinálom ahogy, engem se szóljon meg senki, hogy a gyerek a saját ágyába való, meg hasonlók.

ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
97%

"Mégis mindenki kritizálja a döntésünk."


Miert kell róla mindenkinek tudnia?

ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
55%

Hát na, nem lehet mindenkinek fontos a gyereke jólléte.

Téged is térningez a férjed hogy azt tedd amit ő akar, akkor is ha neked az nem jó?

ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
74%
Azèrt, mert kàros a gyerek idegrendszerènek.
ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen az amikor gyereket vállal valaki akinek nem kéne...

Amikor megszuletik akkor tudatosul az emberben, hogy egy érző lények van dolga nem egy robottal.

Aztán jönnek a tréningek, meg a hozzá hasonló sok lószar.

Hiszen az a lényeg, hogy a gyerek magától elaludjon, hagyja békén a szüleit.

ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:

Ha nem sír akkor miért karos?? Sosem hagytuk sírni és nem is fogjuk. Egyszerűen ébren ágyba tesszük hogy gyakorolja az onmegnyugtatast és az elalvast. Ha sírni kezd azonnal felvesszuk.

És ezért ne érdekelne a gyerekem jóllete? Nyugodt és kiegyensúlyozott baba. Szeretve van és gondozva. Annyi a hibám hogy ébren teszem a kiságyba hátha magától elalszik??

ápr. 28. 16:24
 7/106 anonim ***** válasza:
61%

Ha ideges vagy, vagy félsz remélem te sem kapsz segítséget senkitől

Nyugtasd meg magad.

ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
55%

ja szeretve van csak épp le van cseszve az ágyába oldja meg az elalvást mikor a szüleire lenne szüksége. Kérdező, remélem téged se nyugtat meg a f érjed mikor rosszul érzed magad csak bevág az ágyba hogy nyugodj meg szépen magadban.

Ezzel csak azt tanítjátok neki hogy rátok úgyse számíthat.

ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:
5-os azért már elnézést, mi az hogy az vállal gyereket akinek nem kéne. Sosem hagytam magára a gyerekem sírva. 5 hónapos, újszülött korában igen is ringatva volt és ölben egész nap. Szar anyának kategorizalni ezért eléggé durva...
ápr. 28. 16:30
 10/106 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy a 8 írja

Nem azért alszik el magától mert annyira szeret egyedül aludni

Hanem mert már megszokta hogy hiába minden, oda van rakva és ennyi.

Már azért nem sír mert minek...

ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!