Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől lehet, hogy most megint...

Mitől lehet, hogy most megint ilyen keveset alszik napközben 11 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
10 hónaposan simán aludt kétszer másfél órát napközben. Mostmár egy jó ideje ez kétszer fél óra... Jókor teszem le aludni, mert pont már álmos de még nem sír, és pillanatok alatt elalszik. De fél óra múlva mire beérek a szobába, már ül és a rongyijával játszik... Tehát visszaaltatni sem lehet. Szerintetek mitől lehet ez? Volt valakinél ilyen? Én nem hiszem, hogy az egy alvàsra akarna áttérni, mert tök álmos alvás előtt már...
2021. jan. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az en kisfiam születésétől nem aludt 30 percnél többet nappal. Most egy éves, mostanában képes az egy órára. De a 1,5 az ilyen ritka rekord. Gondolom nem álmos a kislanyod annyira és ennyi.
2021. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet már csak 1 alvásra lenne szüksége napközben. Én fiam 11hótól alszik 1x, hogy mennyit változó, 1.5-3 óra között.
2021. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőtt az ébrenléti ideje. Próbáld egy kicsit később vinni aludni. Így valószínűleg átmenetileg későbbre tolódik az esti fektetés, de kell neki még idő, hogy 1 alvásra álljon át, de persze majd látod. Én ilyenkor néha próbáltam csak 1x altatni, de ha nagyon elfáradt délutánra, akkor beiktattam egy második alvást.
2021. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!