Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitseket, mi lehet a fiamml?...

Segitseket, mi lehet a fiamml? 11hónapos lessz lassan és minden este rémálom? Nem bir aludni pedig napközben se alszik sokat.

Figyelt kérdés
Álmos már látom,altatom de csak dobálja magát,mire elaludna ujra felied sir rugdalozik.Éjjel is sokszor felsir,felkel 8x9x is...

2013. nov. 25. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiviszed minden nap legalább egy órára a szabadba? MErt ha nem, akkor ne csodákozz. (Az meg nem érv, hoyg hideg van, öltöztesd fel és semmi baja sem lesz, SÖT sokkal kevesbb betegséget fog elkapni)


négy gyerekes anya

2013. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, segít a szabadlevegő is, de én sosem akkor rakom őket le aludni, mikor már olyan álmosak voltak, hogy képtelenek normálisak lenni. Én tartottam kiskorban is a napirendet.

Tudtam pl, hogy kb 10-12hósan az én fiam max 2-2,5órát tudott fentlenni napközben, így ha 8kor kelt, akkor ha álmosnak láttam, ha nem én vittem aludni, és 5perc alatt -fél 11 között.

Viszont, ha

vártam vele, hogy óóó, még olyan jól eljátszik, had maradjon, és később vittem, addigra olyan fáradt lett, hogy már csak hisztizett és nyűglődött.

Lassan két éves a fiam, és már csak egyszer alszik, reggel felkel kb 8, fél9kor és maximum dél- fél 1től

alszik kb 3órát!

Este 8kor már ágyban van.

2013. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden nap kinn vagyunk 2x is.És nem is akarom idö elött elaltatni.Van hogy már 4,5órát fenn van és még akkor is csak nyüglödik de nem alszik el.Csukva van a szemem már annyira fáradt hogy eldöl de felébred és nyüglödik :-(
2013. nov. 25. 08:59
 4/6 A kérdező kommentje:
már 2 hete megy
2013. nov. 25. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja.. Naponta 1-1,5 órát vagyunk levegőn, minimum. Napközben 1,5 órát alszik ebéd után aztán fél 12, éjfélig is fenn van egyhuzamban.. Kézben ringatva sosem aludt, ahogy most sem.. Nem tudom mi történt ezelőtt jól aludt este fél 9-től reggel fél7-ig. Mostanság pedig éjfél-fél1-től 8-ig alszik.. Remélem változik a helyzet okosat nem tudok mondani.. De nem vagy egyedül, nálunk is olyan 2 hete tart ez az időszak.
2013. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeparacios szorongas es fogzas. Erre a kettore tippelek 2 gyermekem van. Az elso ugyanezt csinalta ejszaka. De o mar 7 honaposan elkezdte. Azt hittuk fogzik. Mondjuk biztos kozrejatszott az is. Pont 11 honapos koraig "hagytam" szenvedni. Aztan a ferjem tanacsolta hogy legalabb csak probaljam meg magam melle fektetni. Megtettem. Onnantol kezdve csak inni ebredt fel.
2013. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!