Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a babat a kisagyba?

Figyelt kérdés

Van egy 10honapos kisfiam aki kb ket honapja koztunk alszik az agyon, (Alapbol egy szobaban van az agya a mienkel) elferunk de azert nyilvan nem alszunk olyan jol/melyen mint amugy, nehogy raforduljunk. Ezzel nincs is semmi baj mert igy is kitudjuk pihenni magunkat szerencsere jo alvo,de par honap es jon a kistestver igy szeretnenk vissza szoktatni az agyba, hiszen ha itt lesz az uj csopseg nyilvan kimerultebbek leszunk nemfogunk tudni annyira figyelni ra alvas kozbe meg nyilvan ha a nagyobbik nem koztunk alszik jobban tudunk pihenni.

Egyenlore se nappal se ejjel nem alszik el a kisagyba,eljatszani eljatszik amig ittvagyunk vele a szobaba de aludni nemalszik ott. Lefektetjuk ket masodperc mulva felall es uvolt. Miutan elalszik az agyon es berakjuk a kisagyba is egybol felebred ahogy lefektetjuk.

Van valakinek tapasztalata vagy barmi tanacs hogyan lehetne ravenni a kisagyban alvasra?

A sirni hagyas egy oran keresztul mig el nem farad es el nem alszik szamomra nem opcio.



2021. márc. 10. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Követem. Kisfiam 5 hónapos, kb három órát töltött a kiságyban összesen, pedig az ágyunk mellett van. Nem lehet belerakni, azonnal felébred. Már a kórházban se lehetett a kiskocsiba belerakni. Nappal vagy ölben vagy hordozóban alszik. Mindig próbálom lerakni, nem és nem. Nincs olyan nagy baj ezzel, de azért a kiságyban jobb helye lenne szerintem. Szóval segíteni nem tudok, de a válaszok érdekelnek.
2021. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát lányok amikor 5 meg 10 hónapos volt a fiam mint a tiétek még én is feltettem ezt a kérdést. Most 1,5 éves,a hétvégén szedtük szét a kiságyat. Egyszerűen nem megy. Csináltam én már mindent. Rakosgattam,ki be tettem csak az állandó sírás,millió ébredés,kialvatlan gyerek ebből kifolyólag nyűgös nappalok. Marad mellettünk a nagy ágyban.
2021. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
😅 hát akkor marad!
2021. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Fiam 2 hónapos korától velünk aludt. Egyrészt mert cicin aludt el, másrészt mert a kiságyában felkelt félóránként kb.

Feladtam én is a végére, miután bármilyen erőfeszítésem ellenére sem aludt az ágyában. Egy csomó fb csoportot átolvastam a témában, tanácsot kértem, könyvet olvastam, alvástréninget is kipróbáltam sajnos. Azt hittem fázik, melege van, éhes, tele van a pocakja, szomjas, stb azért nem alszik. Mindenki azt mondta a környezetemben elrontom ha így szoktatom.

És lám 2 éves 2 hónapos korában egyik pillanatról a másikra átaludta az éjszakát az ágyában. Azóta ő kéri, hogy ott aludhasson. Én úgy gondolom ez idegrendszeri fejlettség függvénye, bár biztos lesz valaki aki cáfol.

2021. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!