Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 1,5 eves koraig atlag...

A 1,5 eves koraig atlag legalabb 2-4x+ ebredo gyereked mikortol aludta at az ejszakat?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, akinek ennyit, vagy tobbet ebredt legalabb 1-1,5 eves koraig a gyereke. Mikor lett ebben valtozas? Hirtelen volt, vagy fokozatosan egyre jobb lett? Esetleg volt olyan, hogy par honapig jo volt, aztan megint sokat kezdett ebredni?

2021. márc. 20. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekünk hirtelen lett, mikor elköltöztünk a mostani lakásunkba. Még nem volt egészen 1,5 éves a fiunk. Valószínűleg közrejátszott a dologban az is, hogy mire beszereztük a bébimonitorozót, addigra valószínűleg több olyan alkalom is volt, hogy felkelt sírni, de senki nem ment hozzá mert nem hallottuk (15 méterre van a 2 szoba és 3 fal van közötte). Szóval szerintem rájött hogy felesleges sírni, és abbahagyta.
2021. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 évesen.
2021. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az szép... Nem tudnék úgy aludni, hogy a 1,5 éves gyerekem hallótávon kívül van. Mintaszülők lehettek...
2021. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

14hós koráig 4-6x ébredt. Leszoktattam a szoptatásról, egyik napról a másikr, onnan 1x kel inni.

Jövőhéten lesz 2éve, pont az elmúlt két napban aludta át elsőnek/másodiknak az éjszakát.

2021. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
#3: 2, de lehet hogy 3 napig nem volt meg a bébiőr. Biztos tönkretettük a gyereket ennyi idő alatt, mert az éjjeli 2 felkelést 0-ra csökkentettük.... Érdekes mód, az azt követő időszakban sosem kelt fel, csak ha beteg volt (de akkor meg elaludni se tudott szinte). Tehát ez is azt bizonyítja, hogy a felkelések mögött nem valódi szükségletek voltak. Utólag visszagondolva jó is hogy így történt, sőt, most lehet direkt csinálnám. Elég sok olyan ismerősünk van, akinek még a 6-7 éves gyereke is felkel éjjel és rinyál valamiért ami éppen kell neki. A szülők meg hagyják, mintha ez normális lenne. Holott kurvára nem az, ők az igazi "mintaszülők"....
2021. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

5!

Kicsit magas lovon ülsz...

Nekem sem jutna eszembe, hogy hallótávolságon kívül hagyjam a gyereket, főleg egy számára új helyen. És ha valami baja van? Kiesik az ágyból, stb?!

Szavaiddal élve, ez k...vara nem normális...


Mutass már nekem olyan 6-7 éves gyereket, aki felkel éjjel 🤣


Na ezekután te "mintaszülő" szerintem jobb ha csendben maradsz...

2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is simán felébredek éjszaka, miért várjuk el a gyerektől, hogy este letesszük, aztán reggel kivesszük az ágyból, közben meg se mozduljon?
2021. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
7-es, hagyjad... Az ilyen úgyse fogja megérteni, mi történik ilyenkor a gyerek lelkében. Csak azt látja, hogy jól van és végre jól alszik. Tovább nem jut el
2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

7!

Akkor te se alszol normálisan (ahogy a gyerek se ha felkel). Érdemes lenne alvásvizsgálatra elmenni. Kivéve, ha egy repülőtér mellett alszol közvetlen, akkor érthető az éjjeli felkelés. (Bár, hosszú távon ahhoz is hozzá lehet szokni. Nekem anno elég volt 1 hónap, és úgy tudtam éjjel az őrbódéban aludni hogy 30 méterre szálltak fel és le mellettem a helikopterek és nem ébredtem fel rá.)

2021. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Mi az, hogy nem valòdi szüksèglet miatt kelt?

Ha hozzan akar bùjni, mert nem tud visszaaludni az nem valòdi?

2021. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!