Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig aludtál a gyermekeddel...

Meddig aludtál a gyermekeddel a szobájában, közös ágyban? Aki nem csinált ilyet, az ne írjon!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 16:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
6 èves, mèg egy szobaban alszunk. Az utòbbi 1 èvben legtöbbször külön àgyban, de ha valamièrt nyugtalanul alszik, akkor együtt.
2021. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%

Az első babánkkal kb 6 hónapos koráig aludtam egy szobában (sűrűn előfordult, hogy magam mellé vettem). Ő elég rossz alvó volt, sűrűn megébredt, csak cicin aludt vissza, így egyszerűbb volt. Nem zavartuk a férjem, aki akkoriban nagyon sokat dolgozott, hajnalban kelt.

6 hónapos kora után javult az alvása, már csak 1-2 alkalommal kelt egy gyors szopizásra, így vissza költöztem a hálónkba.

A második babánkkal csak 2 hónapos koráig aludtam egy szobában, de vele nem aludtam egy ágyban, ő sokkal nyugodtabb, jó alvó baba.

2021. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%

1es és hogy viseled hogy tönkrement a kapcsolatod?


Én másfél hónapos koráig aludtam vele.

2021. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
2 éves koráig. Akkor hiszti nélkül ment a gyerekszobába nagy ágyba és elég volt altatáskor melléfeküdnöm, aztán ha elaludt, mentem az enyémbe. Még úgy egy évig átjött 1-3x (a végén már csak hajnalban), kitúrt, akkor én mentem az övébe és így tovább kergetőztünk... Olyan 4 évesen aludta át az éjszakát. A tesójával nem volt ilyen gondom, ő a kezdetektől hajlandó volt külön aludni és 3 hósan már este 7-től reggel 7-ig aludt, csak a kicsi volt ilyen babaként, hogy ha leraktam 10-20 perc múlva kelt, meg egyébként is minimum 5-6x éjszaka és pár hónap után feladtam az elveim.
2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%

7 és 5 évesek voltak mind egyutt aludtunk,apuka is túl élte 🤣🤣🤣

Viccen kívül őt se zavarta.

Utána közös szobába mentek önként.

2021. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%

Első naptól a szobájában alszik, és én is a saját szobánkban.

Nem is lesz erre rászoktatva a következő sem, hogy egy szobában, pláne nem egy ágyban.

2021. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, látom egy két mondatból álló kérdést sem sikerült értelmezni... 😉


Elég szar házassága lehet annak, akinek attól tönkremegy, hogy este 10kor (amikor mondjuk már az összebújás is megvolt) egy másik szobába megy aludni... 🤨


Többieknek köszi a választ.

2021. ápr. 2. 17:47
 8/36 anonim ***** válasza:
32%

7es

Én egy szót sem írtam a házasságról.

Tehát a két mondat nem csak rajtam fogott ki.

2021. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező mármint szerinted az a normális hogy a pár külön szobában alszik, mert az egyik a gyerekkel alszik együtt? Most komolyan?
2021. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
40%
8 éves a lányunk, én vele alszom, a férjem külön. Mindkét szobában francia ágy van.
2021. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!