Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen szőnyeg van/volt/lesz...

Milyen szőnyeg van/volt/lesz babád, gyermeked szobájában? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés
Most nézünk 2 éves lányomnak a leendő szobájába nagyobb méretű vastagabb gyerekszőnyeget. Neked milyen van, mekkora, hol vetted?

2013. febr. 12. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a sima autós szőnyeg van, amit kb. mindenhol lehet kapni.

Én elégedett vagyok vele, a fiam 3 éves, és már a szőnyeggel is játszunk, kitalálunk történeteket rajta, hidta épít rá stb.

[link]

2013. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk parkettás a szoba, emeleti, így nem hideg a padló, én csak a szoba közepére vettem egy méterszer 140 cm-es szőnyeget a Diegoban. Rövid szőrű szőnyeg, tök könnyű takarítani, én gyerekszobába nem vennék vastag és hosszabb sörtéjűt, mert nekünk volt, hát valami rémálom volt kitakarítani, főleg, ha kiömlött rá valami, vagy beletaposta a gyurmát, kekszet. Ezek akkor is előfordulhatnak, ha nagyon odafigyelsz. Na a szöszökről már nem is beszélve, nem volt az a porszívó, ami tökéletesen kitisztította volna.


Ilyenünk van, csak más színösszeállításban:


[link]


Valami ilyesmi volt, na ez volt a rémálom, ennek hosszabb és sűrűbb a szövése, bár nagyon jó puha, de nem gyerekszobába.

2013. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs az utolsó link lemaradt:

[link]

2013. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fiam van és a mi szőnyegünk is autós. :) A Diegoból szintén, Verdás padlószőnyeg beszegve. Rövid a szőre, könnyi porszívózni, jókat lehet rajta játszani.
2013. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Mi azért szeretnénk vastagat, mert a nappalinkban is vastagabb van, és azon nagyon jól eljátszik a lányunk, állandóan azon hasal meg ilyenek. Parkettás a szoba amúgy nálunk is. A vékonyabb szőnyegtől azért tartok, mert azon könnyebben felfázik, ha mondjuk nincs rajta szandál, vagy egész nap azon hasalva játszik. :S
2013. febr. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!