Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen hangok azok, amiknél...

Milyen hangok azok, amiknél éjszaka bementek a babátokhoz?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanok válaszát várom, akik nem alszanak együtt a babájukkal.

Ugye van, hogy nyöszörögnek éjjel, de nem sírnak. Ha hosszabb ideig csak kis nyöszörgést hallotok, bementek? Vagy ha "beszélget" magában? Vagy csak akkor, ha sír?

Az én babám csak nagyon ritkán sír fel éjjel, viszont sokszor nyöszizik. Ilyenkor sokszor nincs is ébren. Akkor szoktam bemenni, amikor már kicsit hangosabb. De gyakran még ilyenkor is csukva van a szeme. Illetve többször volt, hogy ilyenkor mire bementem, hang nélkül, békésen aludt. Néha bűntudatom van emiatt. Ti bemennétek egyből? Van úgy, hogy mondjuk 11-kor hallom egy kicsit(mondjuk 5-10 pecig), aztán abbahagyja, utána mondjuk éjfélkor megint, de akkor is abbahagyja, aztán 1-kor már hangosabban és hosszabb ideig nyöszörög, akkor bemegyek. Ez így jó?



2021. ápr. 6. 03:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
7 hónapos a kislányom, én két esetben megyek be. Az első természetesen ha sír, de ilyen nem szokott előfordulni. A második, amikor kéri a cumit. Jellegzetes panaszkodó hangot ad és látom a kamerán, hogy keresi a cumit az ágyban (ez mindig reggel fél 6-6 között van valamiért). Nekem úgy van beállítva a bébiőrön a hangerő, hogy apró nyöszörgéseket, mocorgásokat (amikre fel sem ébred) ne is halljak éjjel. Amit kell meghallok és így nyugodtan alszunk.
2021. ápr. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Sírás
2021. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is csak a sírásnál. Ha mindig bementem volna mikor csak hangokat hallok, nyöszörög, beszélget kicsit szinte alig aludtunk volna 1-2 órát.
2021. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha sír vagy ha hosszasan (több percig), emelkedő hangerővel nyüszög, mert utóbbiból sírás lesz hamar a tapasztalatom alapján.
2021. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
A kislányom 6 hónapos. Egy nyöszörgésre nem megyek, de ha 2-3 után, vagy ha erősödik, akkor mindig megyek. Nálunk is volt olyan, hogy pl. mire bementem, elaludt, de nem bánom. Ilyen pici korban külön szobában nem tudja másként jelezni, ha gond van. És itt nem csak arra gondolok, hogy hiányzik anya/éhes/... Lehet, hogy büfiznie kell, kidugta a lábát a kiságy rácsai közt, váratlanul kakilt, lázas, ... Sok dolgot csak akkor láthatok, ha ránézek. Átlagosan 2-3 alkalommal kel, de volt már rá példa, hogy átaludta az éjszakát. Sírásig sosem várok. Én így vagyok nyugodt, és (szerintem ezért) ő is az.
2021. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindig más.


Lányom az első időben ha nyösszentett, az felért a sírással.

Később az első az csak mocorgásos volt, de ha pár perc múlva újra hüppögött ( még mondog nem sírt!) akkor menni kellett.

16 hónaposan nyösszenés nélkül visításba kezdett azonnal.

20 hónaposan már nem kellett menni, jött magától, ha gondja volt.



Fiam csak 14 hónapos..

Ő kicsinek azonnal sírni kezdett, semmi nyöszögés.

Most is pàr hüppögésnél érdemes menni, mert a holtakat is felkelti, ha nem.


Nappal az első felsírást hagyni kell, csak megriad.

Ha bemegyek felkel, ha nem alszik 1,5 h-t még.

2021. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább a gyerekszobában alszok,15 hónaposom van. Pont nálunk a láz jele a nyoszorges. Semmi más. Pár alkalom után már tudom hogy lázas,mikor nyoszorog. Amúgy ha felsir,nem kelek fel,mert megkeresi a cumit és visszaalszik.
2021. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Csak ha sír.
2021. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én most költöztem ki a gyerekszobából. Nagyon rossz alvó volt idáig a kisfiam. Éjjel kb. tízszer kellett bemennem hozzá. Ez kényelmesebb megoldás volt. Ha felkelt de nem volt éhes akkor elég volt a fenekét paskolnom vagy simogatnom és aludt is tovább. Mire beértem a gyerekszobába tuti, hogy teljesen felkelt. Most 7 hónapos és úgy látszik jobb lett az alvás. Már csak 2-3 alkalommal kel.
2021. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tartósabban nyöszörög, egyre hangosodva esetleg. Sírásra egyértelműen. Amikor csak nyöszizik egyet-kettőt, de utána megint csend van, akkor nem, akkor tudom, hogy még alszik. 8 hónapos, 2-3 ébredés volt eddig a héten, előtte inkább 6-7 átlagban, kíváncsi vagyok, ez meddig lesz így.
2021. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!