Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le a cumisuv...

Hogyan szoktassam le a cumisuveggel alvásról?

Figyelt kérdés
Iszik már pohárból, kulacsból de aludni csak ugy tudom elaltatni, ha közben iszik a cumisuvegből.. Nagyon sokat iszik.. Nem rég beteg volt.. A mi agyunkba aludt.. Azóta nem tudom a sajatjaba visszaszoktatni. Most ez úgy néz ki, hogy este mikor altatom, azt a mi ágyunkba teszem es ha elalszik, atrakom az övébe.. De mintha megerezné, amikor este felmegyunk aludni, fel js ebred es jön át. (egyszobaban van az ágyunk) Volt már hasonló cipőben valaki? 2 éves..
2021. ápr. 15. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

A cumisüveget elveszed és kész, nincs. Akkor se ha ordít érte.

Elaludni pedig elfog a helyén ha nem engeded a ti ágyatokba.

Alapból sem kellett volns oda szoktatni. De nem vagy elég következetes, ezért ő dirigàl neked

2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú 1-es, ilyeneket ne írj, mert a béka s.gge alá leszel pontozva. Tegnap volt egy kérdés, hogy kinek mikor nem kellett már altatnia a gyerekét, beírtam válasznak, hogy az első naptól úgy aludt mindkettő, hogy bettem a kiságyba, odaadtam a cumit és kijöttem, és soha nem volt alvásgondunk. Nem telt el 5 perc, már 0% volt a válaszom, négyen-öten pontozták le. Merthogy az nem úgy működik ám, hogy a gyerekeket bármire is szoktatni lehet...

Amúgy az hogy iszik altatás közben, miért baj? Sok lesz a pisi reggelre, átázik a pelenka? Mert esetleg azt meg lehetne próbálni, hogy csak akkor kapja meg, ha a saját ágyában megissza és alszik szépen.

2021. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!