Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hós baba napirendje: baj ha...

9 hós baba napirendje: baj ha “később kel”, 8:40-9 óra körül kel, vagy jobb előre hozni?

Figyelt kérdés

Most fogja tölteni a 9 hót.

Jó esetben 9 környékén ébred egy ideje, nincs kiváltva érkezés még sajnos


Így:

- tízórai (szilárd falatozás) 10:30 körül

- 1. Alvás 11:15 körül kb 12-15-ig

- ebéd 13-14 között

Cici 15 körül hozza mert nem eszik nagy mennyiséget még.

- 2. Alvás ezután, 16 környékén 16-ig kb


- 18 körül még megkínálom, hátha eszik szilárdan, ha nem, Szopit igényelni szokott

- 19:30 fürdés, 20:00 alvás és cici este


Tehát 11 és 16 körül alszik jobban így.



máj. 24. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Igazából az evèsek ütemezese miatt is kérdezem, mennyire jó így, vagy érdemes változtatni valamin?


Iletve nem eszik nagy mennyiséget, csak 50 g-ot még mindig kb. Tömni ettől nem tudom, és hiába variálom szopi elotte vagy utána, úgyse eszik többet…

máj. 24. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hadd aludjon, amennyi jól esik neki.


Brutál amúgy, az enyém ennyi idősen fél 9-től 6-ig aludt, és napi 1,5 órát aludt. :D

máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó így, ètkezést sem kell kivàltani, ez egy elavult gyakorlat. Egy éves korig a fő táplálék a tápszer, vagy anyatej, mellette kóstol, és a saját ütemében áll át a szilárd étrendre.
máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne ébreszteni?

Örülj, hogy nem kell, nem kell vinni a tesot iskolába, oviba.

Lazíts picit...

máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó ez így. Én soha nem szóltam bele az alvásába, evésébe. Nyilván ha menni kellett valahová időpontra, akkor ébresztettem, vagy toltam egy picit az esti lefekvésen.


Ha reggel 6-kor kelt, akkot 7-kor reggelizett, és 9-kor ment aludni és 12-kor ebédelt.

Ha 8-ig aludt, akkor 9-kor reggelizett, 12-kor ment aludni és 3 körül ebédelt.


Aztán 1 éves kora körül beállt magától egy rutin, most 15 hónapos.

máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem variálnék bele. Ez még változhat, és gondolom nem megy a közeljövőben bölcsibe/oviba, hogy be kéne állítani a napirendjét.
máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, nagyon köszönöm, hogy megnyugtattatok! :) Nem fogom akkor variálni.
máj. 24. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Összepisilném magam örömömben..fél 6 max 6 nál tovabb nem alszik
máj. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!