Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos alvási regresszió...

4 hónapos alvási regresszió kezelése?

Figyelt kérdés
Úgy látszik, minket is elért. A fiam eleinte csak karban aludt. Aztán kb. egy hónapja a nappali alvásoknál maga döntött úgy, hogy a kiságyban szeretne elaludni(karban sírt,ott megnyugodott és aludt). Viszont az esti rutin már nagyon berögzült neki, hogy karban alvás van. Eddig 2szer kelt éjjel enni, de most elkezdett óránként ébredni. Olvastam, hogy az önálló elalvás lehet erre a megoldás, tehát valahogy változtatni kellene az esti rutinján, de nem tudom, hogyan. Jelenleg este karban/kiságyban altatva sem alszik el könnyen, de karban legalább mélyebben elalszik (bár így is hamar felébred utána). Természetesen nem fogom sírni hagyni, 7 meg 5 percekre sem. Szóval alvástréningen kívük mit tudtok javasolni, ami esetleg nektek bevált? Annyi előnyben vagyunk, hogy ugye nappal általában megy a kiságyban elalvás, csak este/éjszaka nem.

2021. ápr. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyuttalvas nagyagyban? Úgy talán karról könnyebbene tudod csúsztatni a babát. Vagy mindenképoén kisagyban szeretned, hogy aludjon?
2021. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne, de az a baj, hogy a férjemnek muszáj éjjel aludnia a munkája miatt, viszont ha ott aludna velünk a babánk, akkor nem biztos, hogy tudna...És a férjemet sem tudom máshová "költöztetni", a kanapénk ugyanis nagyon kényelmetlen éjszakai alváshoz.
2021. ápr. 15. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Most újra megkérdezed?
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért kérdezném meg újra? 😅
2021. ápr. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!